Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

29. februára 2024

Ukrajinský raketový úder na ruské zoskupenie v Olenivke zabil najmenej 19 vojakov, zomrel aj ich veliteľZhruba dve desiatky ruských vojakov zomreli a dvanásti utrpeli zranenia pri údere ukrajinskej armády na zoskupenie ruských síl v meste Olenivka v Doneckej oblasti. Ukrajinci útok podnikli raketometmi.Zdieľať
29.2.2024 (SITA.sk) - Zhruba dve desiatky ruských vojakov zomreli a dvanásti utrpeli zranenia pri údere ukrajinskej armády na zoskupenie ruských síl v meste Olenivka v Doneckej oblasti. Ukrajinci útok podnikli raketometmi.

Viac o téme: Vojna na UkrajineNapísal to na Facebooku ukrajinský generálny štáb, podľa ktorého o život prišiel zástupca veliteľa ruskej jednotky a veliteľ je zranený. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

„Predbežné správy o stratách nepriateľa pri tomto údere sú: 19 mŕtvych ruských okupantov vrátane zástupcu veliteľa ruskej vojenskej jednoty a 12 zranených útočníkov vrátane veliteľa tejto jednotky," konštatoval generálny štáb ukrajinskej armády.Zdroj: SITA.sk - Ukrajinský raketový úder na ruské zoskupenie v Olenivke zabil najmenej 19 vojakov, zomrel aj ich veliteľ © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Proces zamestnávania cudzincov do niektorých profesií bude rýchlejší, ktoré odvetvia si vydýchnu?
<< predchádzajúci článok
Ústavný súd nevidel zásadný problém v spôsobe prijímania novely Trestného zákona, myslí si strana Hlas