16. marca 2007

V pretekoch biatlonistov suverénni Nemci, Slezáková deviata

V piatkových rýchlostných pretekoch biatlonistov, ktorými sa v talianskom stredisku Ridnaun - Val Ridanna začalo záverečné 8. kolo Európskeho pohára, zvíťazili vo všetkých štyroch ...

RIDNAUN-VAL RIDANNA 16. marca (SITA) - V piatkových rýchlostných pretekoch biatlonistov, ktorými sa v talianskom stredisku Ridnaun - Val Ridanna začalo záverečné 8. kolo Európskeho pohára, zvíťazili vo všetkých štyroch kategóriách nemeckí reprezentanti. Najlepším slovenským umiestnením bola deviata priečka Petry Slezákovej v kategórii žien, aj ona však na víťaznú Sabrinu Buchholzovú stratila takmer dve a pol minúty. Medzi mužmi bol najlepším Slovákom Dušan Šimočko, ktorý obsadil 21. miesto. V sobotu EP vyvrcholí stíhacími pretekmi.

MUŽI - 10 km:

1. Norbert Schiller 24:55,8 min (1 tr. okruh), 2. Toni Lang (obaja Nem.) +17,7 (2), 3. Alexandre Aubert (Fr.) +25,4 (3), ... 21. Dušan Šimočko +2:07,4 (5), 22. Matej Kazár +2:16,3 (4), 31. Pavol Novák (všetci SR) +2:46,2 (1)