Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

31. mája 2023

V záhrade horel človek, zasahovať museli hasiči aj leteckí záchranáriPrešovskí hasiči v stredu po pol desiatej dopoludnia dostali hlásenie, že na Mudroňovej ulici v Prešove horí v záhrade človek. Ako informoval operačný dôstojníkZdieľať
hasici auta 676x507 31.5.2023 (SITA.sk) - Prešovskí hasiči v stredu po pol desiatej dopoludnia dostali hlásenie, že na Mudroňovej ulici v Prešove horí v záhrade človek. Ako informoval operačný dôstojník Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove, ísť má o muža vo veku medzi 20 až 25 rokov.


K požiaru osoby vyslali šesť príslušníkov z hasičskej stanice v Prešove s dvoma kusmi techniky. „Pred príchodom hasičskej jednotky na miesto udalosti bola osoba už uhasená. Zasahujúci hasiči poskytli zranenej osobe predlekársku prvú pomoc a zabezpečili miesto pristátia vrtuľníka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby, ktorá si následne zranenú osobu prevzala do svojej starostlivosti,“ uviedla hovorkyňa prešovských hasičov Miroslava Karnišová.

Dodala, že na miesto udalosti bol privolaný aj zisťovateľ príčin vzniku požiaru, ktorý stanovil ako najpravdepodobnejšiu príčinu vzniku požiaru úmyselné konanie osoby.


Zdroj: SITA.sk - V záhrade horel človek, zasahovať museli hasiči aj leteckí záchranári © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Odsúdený za vraždu podnikateľa Kaciana zo Šale žiada obnovu konania
<< predchádzajúci článok
Eurofondy a plán obnovy sú veľkou prioritou vlády, Vašáková vidí možnosti na zefektívnenie procesu