Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

25. apríla 2024

Varšava pomôže Kyjevu s návratom mužov v odvodovom veku, tvrdí poľský minister obrany Kosiniak-KamyszPoľsko pomôže Ukrajine s návratom mužov s brannou povinnosťou po tom, ako Kyjev zmenil legislatívu o pasových a konzulárnych službách pre mužov vo veku 18 až 60 rokov ...Zdieľať
poland_self_defense_26990 676x451 25.4.2024 (SITA.sk) - Poľsko pomôže Ukrajine s návratom mužov s brannou povinnosťou po tom, ako Kyjev zmenil legislatívu o pasových a konzulárnych službách pre mužov vo veku 18 až 60 rokov žijúcich v zahraničí. Povedal to poľský minister obrany Wladyslaw Kosiniak-Kamysz.


Avšak forma pomoci bude závisieť od ukrajinskej vlády," uviedol minister pre televíznu stanicu Polsat News. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Viac o téme: Vojna na UkrajineUkrajinská vláda zakázala posielanie identifikačných dokladov a cestovných pasov mužom vo veku 18 až 60 rokov zdržiavajúcim sa v cudzine.

Ukrajinské veľvyslanectvá a konzuláty už neprijímajú žiadosti o konzulárne služby od ukrajinských mužov „s výnimkou žiadostí o identifikačné doklady pre návrat na Ukrajinu", dodal portál.Zdroj: SITA.sk - Varšava pomôže Kyjevu s návratom mužov v odvodovom veku, tvrdí poľský minister obrany Kosiniak-Kamysz © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
4 tipy: bezpečnosť v televízore s pripojením na internet
<< predchádzajúci článok
Proces integrácie do Únie bol šprint, podľa „maratónca“ Dzurindu slovenský národ spyšnel