06. júna 2023

Vegas Golden Knights vyhrali aj druhé finále NHL, séria sa sťahuje na ľad Floridy (video)

Hokejisti klubu Vegas Golden Knights zvíťazili aj v pondelkovom druhom domácom dueli finále Stanleyho pohára v play-off zámorskej

stanley_cup_panthers_golden_knights_hockey_09301 676x456 6.6.2023 (SITA.sk) - Hokejisti klubu Vegas Golden Knights zvíťazili aj v pondelkovom druhom domácom dueli finále Stanleyho pohára v play-off zámorskej NHL, vďaka triumfu 7:2 nad tímom Florida Panthers, vedú v sérii hranej na štyri víťazstvá 2:0 na zápasy.

V doterajšej histórii profiligy za tohto stavu vo finále play-off vedúce tímy získali trofej v 90,6 % prípadov, po dvoch domácich triumfoch je to až 92,7 %. Tretí súboj je na programe vo štvrtok v Sunrise.

Zdroj: SITA.sk - Vegas Golden Knights vyhrali aj druhé finále NHL, séria sa sťahuje na ľad Floridy (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Slovenskí footgolfisti v tímových súťažiach majú medaile vo všetkých kategóriách
Craig Ramsay ostáva trénerom slovenskej hokejovej reprezentácie (video)