Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

09. novembra 2021

Video: Beáta Dubasová oslavuje 30 výročie sobáša novou skladbouLegendárna slovenská speváčka Beáta Dubasová prichádza s novou skladbou - To všetko kvôli nám, na ktorej spolupracovala s renomovanými hudobníkmi.Zdieľať
Video: Beáta Dubasová oslavuje 30 výročie sobáša novou skladbou.

Pri zrode tejto piesne stál Peci Uherčík a jeho brat Martin, ktorí v spolupráci s Ďurom Griglákom vytvorili hudobný podklad. Ten čakal na svoju príležitosť.

     ,,K spolupráci na tejto skladbe, ktorá vznikala počas pandémie, ma oslovil gitarista Peter Peci Uherčík, s ktorým sa poznáme dlho. Poslal mi na vypočutie nejaké demo nahrávky a táto ma oslovila. Doma som si prešla všetky voľné texty ktoré mám odložené a zrazu som mala pred očami krásny text od Kataríny Malíkovej. Prekvapilo ma, že témou, pocitom, ale aj formou perfektne sedí k tejto melódii, ktorú ešte vhodne inštrumentálne doplnil skvelý Fero Griglák“ začala rozprávanie Beáta, ktorá sa na tejto novinke podieľala aj spoluautorsky.

     ,,Je o dlhoročnom vzťahu, ktorý vás navždy v živote pospája, ale aj o vzájomnej slobode a dôvere v takomto vzťahu. Napríklad ako my s mojím manželom, s ktorým sme tohto roku oslávili 30 výročie sobáša.  Symbolicky to vnímam aj ako vzťah s mojimi fanúšikmi, ktorí sú mi verní už od mojich prvých nahrávok. Azda najvernejší z nich - Roman Klištinec, mi k tejto skladbe vytvoril dokonca aj lyrics video. Teší ma, ako nás všetkých v živote hudba krásne spája“ dodala naša úspešná speváčka.

Skladbu od Beáty Dubasovej - To všetko kvôli nám, si môžete vypočuť tu:


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel akademický maliar Miroslav Cipár, bol jedným zo zakladateľov Verejnosti proti násiliu
<< predchádzajúci článok
IMT Smile, Jana Kirschner a Para odštartujú v kostole Klarisiek koncertný projekt Offline Special Place

Video: Beáta Dubasová oslavuje 30 výročie sobáša novou skladbou - diskusné fórum čitateľov