Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

23. marca 2023

Video: Bryan Adams vystúpi 17. decembra v BratislaveBryan Guy Adams je spevák, skladateľ, gitarista, ale aj vášnivý fotograf a jeden z najpredávanejších spevákov všetkých čias.Zdieľať
Bryan Adams

Kanadský spevák Bryan Adams je už druhý rok na celosvetovom turné So Happy It Hurts, s ktorým tento rok zavíta nielen do USA, Japonska, Singapuru, Thajska, Malajzie či Filipín, ale aj k nám na Slovensko. S koncertným programom sa predstaví v nedeľu 17. decembra v Tipos Aréne bratislavského zimného štadióna Ondreja Nepelu. 

Bryan Adams má povesť jedného z najvzrušujúcejších "live" hudobníkov na svete. Jeho energický spev a prítomnosť na pódiu sú osvedčenou zábavou už viac ako 40 rokov. Hranie po pandemickej vynútenej pauze si očividne užíva a tento rok v decembri sa o tom môže presvedčiť aj slovenské publikum.

Rodák z kanadského Kingstonu má na svojom konte 15 štúdiových albumov, najnovší So Happy It Hurts z marca 2022 bol nominovaný na cenu Grammy. V marci 2022 bol vydaný aj album Pretty Woman – The Musical, ktorého Adams je spoluautorom aj producentom.

Bryan Guy Adams je spevák, skladateľ, gitarista, ale aj vášnivý fotograf a jeden z najpredávanejších spevákov všetkých čias. Nezabudnuteľné hity (Everything i Do) I Do It for You, známy z filmu Robin Hood, Heaven, Run to you, Please forgive me, Somebody či Summer of 69 nechýbajú ani na jeho aktuálnom turné So Happy It Hurts.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/BRYAN-ADAMS?ID_partner=60

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Výbor pre kultúru a médiá sa opäť zaoberal situáciou v SND
<< predchádzajúci článok
Proces výberu riaditeľa SND je v rozpore so zákonom, tvrdí advokátska kancelária