Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

05. októbra 2021

Video: Posledná bondovka s Danielom Craigom prilákala do kín rekordný počet divákov.


Tagy: James Bond

Agent 007 opäť nesklamal a potvrdil, že ho len tak niečo nezdolá. Vo štvrtok 30. septembra odštartovala v slovenských kinách jeho misia s príznačným názvom NIE JE ČAS ZOMRIEŤ a za prvé štyri dni premietania si ju prišlo pozrieť vyše 40.000 divákov.Zdieľať
Posledná bondovka s Danielom Craigom prilákala do kín rekordný počet divákov.

Premiéra novej bondovky priniesla veľký záujem fanúšikov a nadšené reakcie divákov aj kritikov.  Víkendová návštevnosť snímky, na ktorú sa kvôli epidemiologickej situácii netrpezlivo čakalo dva roky, potvrdila, že fanúšikovia tejto filmovej série, patria k tým najvernejším. Vďaka nim sa NIE ČAS ZOMRIEŤ dostal na prvé miesto slovenského rebríčka otváracích víkendov filmových premiér v tomto roku.


James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyspytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou..

 

Posledná bondovka s Danielom Craigom predstavuje veľkolepý a emotívny záver jednej ságy. V snímke režiséra Caryho J. Fukunagu, ktorému sa ako prvému Američanovi dostalo cti režírovať príbeh najslávnejšieho agenta všetkých čias, nechýbajú známe tváre z predchádzajúcich častí - Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Seydoux či Naomie Harris. Ale diváci sa môžu tešiť aj na nové herecké posily - Anu de Armas, ktorá si s Craigom zahrala už v detektívke Na nože, a samozrejme a oscarového Ramiho Maleka v postave Bondovho úhlavného nepriateľa.

NIE JE ČAS ZOMRIEŤ si fanúšikovia môžu pozrieť len na veľkých plátnach v kinách a je dostupný aj vo formátoch 4DX a IMAX.

 

Trailer NIE JE ČAS ZOMRIEŤ:


Tagy: James Bond
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nobelovu cenu za fyziku získali Manabe, Hasselmann a Parisi
<< predchádzajúci článok
Festival Biela noc sa presunie do Košíc, organizátori pre pandémiu museli pristúpiť k zmenám