Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

23. marca 2020

Video: Vebi oficiálne odštartovala sólovú kariéru latino skladbou ZakázanáNa hudobnej scéne sa dlhé roky prezentovala len ako súčasť dua TWiiNS, výnimočne spievala samostatne v rôznych televíznych programoch.Zdieľať
Video: Vebi oficiálne odštartovala sólovú kariéru latino skladbou Zakázaná

Od minulého roka sa oficiálne pripravovala na sólovú kariéru. V týchto dňoch Vebi, Veronika Krúpa Nízlová, oficiálne prezentuje svoju prvú sólovú skladbu Zakázaná, ktorú pre ňu napísali Adiss, Puerto a Sushiboy.

 

Videoklip:

 

Prvá verzia skladby Zakázaná bola k dispozícii už koncom roka 2019. „Mám rozpracovaných viacero skladieb, ktoré postupne vytvoria aj môj prvý sólový album. Zakázaná je latino skladba, pohodová a aj mne sa spája skôr s letom, no museli sme pracovať s podmienkami, ktoré máme na Slovensku. Nakrúcali sme ešte začiatkom februára v starej industriálnej budove vo večerných hodinách, keď boli tri stupne a ešte k tomu víchrica,“ povedala Vebi.

 

Nakrúcanie videoklipu však ovplyvnilo nielen počasie, ale aj lokalita nakrúcania. Videoklip točili v starej industriálnej budove v Seredi na jej najvyššom poschodí. „V podlahe boli obrovské diery. Každý krok, pohyb, umiestnenie svetla, kamery sme museli veľmi presne vypočítať a myslieť na bezpečnosť, pretože hrozil pád z výšky asi dvadsať metrov. Na toto nakrúcanie určite nezabudnem,“ vysvetlila Vebi, ktorá zároveň poďakovala aj celému štábu: „Veľmi ma mrzí, že tam museli mrznúť spolu so mnou, ale výsledok stál za to.“

 

Skladby pre sólovú kariéru Veroniky Krúpa Nízlovej v súčasnosti pripravujú najmä Adiss, Puerto, Sushiboy, Andrew May či Paul Project. „Máte sa na čo tešiť,“ odkazuje Vebi svojim fanúšikom.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Samsung predstavuje Galaxy M21 – smartfón stvorený pre aktívnych ľudí
<< predchádzajúci článok
Ako sa prenáša koronavírus? Vo vzduchu vydrží až 30 sekúnd

Video: Vebi oficiálne odštartovala sólovú kariéru latino skladbou Zakázaná - diskusné fórum čitateľov