Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

28. júna 2010

Výstava MAGISTERSKÉ DIPLOMOVÉ PRÁCE 2010Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave, Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky a Národné osvetové centrum pozývajú na výstavu: MAGISTERSKÉ DIPLOMOVÉ PRÁCE 2010 Dom umenia, ...Zdieľať
vsvu logo BRATISLAVA 28. júna (WBN/PR) - Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave, Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky a Národné osvetové centrum pozývajú na výstavu:


MAGISTERSKÉ DIPLOMOVÉ PRÁCE 2010
Dom umenia, Nám. SNP 12, 2. poschodie
30. 6. – 29. 7. 2010
vernisáž: 29. 6. o 17:00 hod.
kurátori výstavy: Mgr. Lucia Gavulová, Mgr. Barbora Tribulová

Bratislava – Výstava magisterských diplomových prác študentov Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave v Dome umenia sa už stala tradíciou. Tento rok spestrí začiatok leta už po štvrtýkrát. Opäť predstaví to najlepšie z tvorby nastupujúcej generácie mladých autoriek a autorov zo všetkých sfér výtvarnej, architektonickej či dizajnérskej tvorby a to v kurátorskej koncepcii doktorandiek Katedry teórie a dejín umenia – Lucie Gavulovej a Barbory Tribulovej. Podľa ich slov je hlavné posolstvo výstavy jasné: potreba kompaktnejšej prezentácie toho najlepšieho, čo na škole vzniklo v rámci potenciálu a nasadenia absolvujúcich študentov, teda v istom zmysle už „hotových umelcov“. Prehliadka má mať predovšetkým reprezentatívny charakter a komunikovať výsledky práce diplomantov i pedagógov Vysokej školy výtvarných umení smerom k širokej verejnosti. Aj tento rok výstavu doplní katalóg, ktorý prezentuje diela diplomantov všetkých katedier. Počas vernisáže 29. júna o 17:00 hod. bude vyhlásená Cena rektora pre dve najlepšie diplomové práce.

Viac informácií na: www.vsvu.sk

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rodinný príbeh hudby J. S. Bacha!
<< predchádzajúci článok
Pripravte svoje vozidlo na cestu na dovolenku

Výstava MAGISTERSKÉ DIPLOMOVÉ PRÁCE 2010 - diskusné fórum čitateľov