Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

04. júna 2006

Vyvolený Erik chcel ísť radšej do opery ako na afterpartyVíťaz reality šou Vyvolení 2 Erik Hilár Lakatošovie sa vraj išiel po sobotňajšom finále "zblázniť" a nechcel tomu ani uveriť.Zdieľať
       "Na samom začiatku som si myslel, že ma Slovensko ani nepustí do vily. S výhrou som už vôbec nepočítal. Bol som teda milo prekvapený, že aj Slováci vedia ľudí brať takých, akí sú," povedal absolútny víťaz šou a držiteľ rozprávkových cien za vyše 12 miliónov. Po vyhlásení výsledkov ho ovládli silné emócie a ako neskôr vyhlásil, namiesto afterparty v rytme diska by najradšej išiel do opery.

      "Ja ináč rád žúrujem aj do rána, ale toto je niečo úplne iné," poznamenal ďalej jeden z najkontroverznejších finalistov druhej série, ktorý si napriek tomu hneď v úvode afterparty strihol jeho vilovú pesničku Iná žena. Posledný deň v príbytku na Kolibe sa mu ale zdal neskutočne dlhý a nakoniec ho nepotešil ani fakt, že na veľký večer neprišla jeho priateľka Anka. "Mám dojem, že sme sa rozišli. Neprišla už druhý raz, no zatiaľ neviem nič," konštatoval.
      Zo svojej štvormiliónovej renty chce druhý slovenský "vyvolený" v prvom rade zaplatiť operáciu svojej netere a pomôcť postihnutému synovcovi. Časť pôjde aj na jeho vlastnú plastickú operáciu pŕs a jednu z dovoleniek plánuje stráviť spoločne so svojimi najbližšími kolegami z vily - s Naďovou a Petrom na Kube.
      "Vrátane Frenci sú to jediní ľudia, ktorých by som si zobral na dovolenku. Ostatných nie. Užil som si ich dosť a keby išli so mnou bolo by to ako vo vile," dodal s úsmevom. Erika, ktorý v minulosti prešiel drogovou závislosťou i "ulicou", navštívila počas pobytu vo vile zopárkrát polícia.
      On sám si je vedomý toho, že záležitosti okolo paragrafov musí čo najrýchlejšie doriešiť. "Myslím si, že to nie je až taký silný paragraf, aby ma hneď brali. Je to vec, ktorá sa dá vyriešiť normálnych výsluchom na súde," dodal.
      Erik však má aj ďalšie plány do budúcnosti. Medzi ne patrí otvorenie veľkého kabaretu. "Keď prídem bývať do Bratislavy, chcem urobiť taký kabaret, aký tu ešte nebol. Žiaden striptíz. Bude sa tam spievať a tancovať, nebudú chýbať osvetlené schody. Žiadna house music, ale staršie pesničky," vyhlásil už bývalý finalista reality šou, ktorý sa vraj chce venovať hereckej kariére. "To je môj sen," povedal.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyvolení 2: Podľa Petra je ešte priskoro na ženenie
<< predchádzajúci článok
Priscilla Presley otvorila protidrogové centrum