Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

01. augusta 2020

Zamestnanec na úrade rakúskeho kancelára Sebastiana Kurza sa nakazil koronavírusomZamestnanec úradu rakúskeho kancelára mal pozitívny test na koronavírus. Oznámili to tamojšie úrady. Podľa nich daná osoba nepracovala priamo s kanceláromZdieľať
virus_outbreak_austria_50744 09d63593fc494197a30a82ec57042fea 676x493 1.8.2020 (Webnoviny.sk) - Zamestnanec úradu rakúskeho kancelára mal pozitívny test na koronavírus. Oznámili to tamojšie úrady. Podľa nich daná osoba nepracovala priamo s kancelárom Sebastianom Kurzom.


Rakúska tlačová agentúra APA s odvolaním sa na úrad kancelára informovala, že nákaza zamestnanca nenarušila prácu úradu a dve osoby, ktoré boli v kontakte s nakazeným, mali negatívne testy.

Rakúsko sa s pandémiou potýka relatívne úspešne. Krajina nedávno opäť zaviedla prísnejšie pravidlá týkajúce sa nosenia rúšok v dôsledku nárastu nových prípadov nákazy.

Celkovo v Rakúsku podľa štatistík Johns Hopkins University potvrdili 21 212 prípadov, pričom v dôsledku nákazy zomrelo 718 ľudí.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zamestnanec na úrade rakúskeho kancelára Sebastiana Kurza sa nakazil koronavírusom © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Turecko pritvrdilo voči sociálnym médiám, zákon vyžaduje uchovávanie dát užívateľov v krajine
<< predchádzajúci článok
Posádka lode Crew Dragon sa čoskoro vráti na Zem, SpaceX a NASA dokončujú prípravy

Zamestnanec na úrade rakúskeho kancelára Sebastiana Kurza sa nakazil koronavírusom - diskusné fórum čitateľov