Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

30. júna 2007

Zámocký park v Pezinku opäť ožije festivalom AtlantídaMedzinárodný festival kultúrnych a umeleckých aktivít Atlantída sa začne v nedeľu večer v pezinskom Zámockom parku. Tretí ročník festivalu pre umelecky založených ľudí od 15 rokov, ...Zdieľať

BRATISLAVA 30. júna (WEBNOVINY) - Medzinárodný festival kultúrnych a umeleckých aktivít Atlantída sa začne v nedeľu večer v pezinskom Zámockom parku. Tretí ročník festivalu pre umelecky založených ľudí od 15 rokov, ponúkne 16 workshopov od maľby na hodváb, sklo či keramiku, drôtikovanie, až po brušné a scénické tance. Súčasťou podujatia bude aj workshop historického šermu, afrických bubnov alebo hereckých improvizácií. Organizátorom podujatia je Centrum voľného času Pezinok.

Workshopy budú prebiehať od pondelka do soboty, denne od 8:00 do 19:00. Všetky umelecké diela, ktoré účastník festivalu zhotoví, si môže po záverečnej výstave odniesť domov. Prihlásiť sa na festival je možné ešte v nedeľu, od 18:00 do 21:00 v EPIcentre v Zámockom parku v Pezinku. Účastníci budú mať počas celého týždňa k dispozícii lezeckú stenu, trampolínu, plážové ležadlá, stolný futbal a pingpongový stôl. Využiť budú môcť i internet, čajovňu alebo detský kútik.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koncert Bregovića si prišlo vypočuť päťtisíc ľudí
<< predchádzajúci článok
Letný projekt pre mládež z detských domov na Dobrej vode