Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. marca 2024

Zásah u prezidentky Čaputovej, rozruch spôsobila nepríčetná mladá ženaMladá žena vnikla na pozemok rodinného domu v Pezinku a správala sa nepríčetne. Podľa medializovaných informácií išlo o pozemok a dom prezidentky Zuzany Čaputovej. ...Zdieľať
zuzana a aputova 1 676x451 4.3.2024 (SITA.sk) - Mladá žena vnikla na pozemok rodinného domu v Pezinku a správala sa nepríčetne. Podľa medializovaných informácií išlo o pozemok a dom prezidentky Zuzany Čaputovej.


Rodinný dom bol chráneným objektom a 25-ročná žena po 01:30 preskočila jeho plot a pohybovala sa po pozemku. Skôr, než prišla polícia, ženu zadržali pracovníci Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Podľa slov polície sa žena správala nepríčetne a vyzerala, že požila alkohol, prípadne iné omamné či psychotropné látky. Na miesto preto privolali aj rýchlu zdravotnícku pomoc, ktorá ženu previezla do jednej z nemocníc. Objasňovaním ďalších okolností sa zaoberá pezinská polícia.


Zdroj: SITA.sk - Zásah u prezidentky Čaputovej, rozruch spôsobila nepríčetná mladá žena © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najviac nezamestnaných sme mali koncom roka stále v Prešovskom kraji, miera nezamestnanosti tam presiahla 10 percent
<< predchádzajúci článok
Bezdymové zariadenia ani ich náplne nepatria do bežného odpadu