Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

21. októbra 2012

Železnice hľadajú dodávateľa výpočtovej technikyŽeleznice Slovenskej republiky (ŽSR) hľadajú dodávateľa výpočtovej techniky v hodnote 5,2 mil. eur. Ako ďalej vyplýva z informácií uvedených v dodatku k Úradnému vestníku Európskej ...Zdieľať
zeleznice BRATISLAVA 21. októbra (WEBNOVINY) - Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) hľadajú dodávateľa výpočtovej techniky v hodnote 5,2 mil. eur.


Ako ďalej vyplýva z informácií uvedených v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie (EÚ), úspešný kandidát bude mať okrem dodania techniky na starosti aj poskytovanie služieb súvisiacich s jej dodaním a záručný servis zariadení.

Konkrétne plánujú ŽSR nakúpiť 2100 osobných a 1050 prenosných počítačov, predmetom zákazky sú aj tlačiarne, monitory, externé harddisky a dataprojektory.

Víťaza celého tendra určia ŽSR prostredníctvom elektronickej aukcie, pričom jediným rozhodovacím kritériom bude najnižšia ponúknutá cena. Na splnenie zákazky bude mať víťaz tendra 36 mesiacov, ako zábezpeku však bude musieť zložiť sumu 200 tis. eur.

ŽSR bude celý projekt hradiť z vlastných zdrojov. Žiadosť o súťažné podklady môžu uchádzači poslať do 16. novembra a svoje ponuky budú môcť predložiť do 30. novembra tohto roku.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SDKÚ je nejednotná pri registrovaných partnerstvách
<< predchádzajúci článok
Sedemnásťročný motorkár nafúkal takmer dva a pol promile

Železnice hľadajú dodávateľa výpočtovej techniky - diskusné fórum čitateľov