Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. júna 2020

Žena na Porsche prekročila v obci rýchlosť o takmer 80 km/h, prišla o vodičský preukaz aj peniazeVodička Porsche Cayenne preletela obcou Horná Potôň v okrese Dunajská Streda rýchlosťou 129 kilometrov za hodinu, čímZdieľať
policia porsche obec rychlost pokuta vodicsky preukaz 676x513 30.6.2020 (Webnoviny.sk) - Vodička Porsche Cayenne preletela obcou Horná Potôň v okrese Dunajská Streda rýchlosťou 129 kilometrov za hodinu, čím prekročila povolenú rýchlosť o takmer 80 km/h.
Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, za prečin vyrubili policajti 46-ročnej žene z Dunajskej Stredy pokutu 800 eur a musela im odovzdať aj vodičský preukaz.

Hovorkyňa pripomenula, že v obci je možné ísť najviac rýchlosťou 50 km/h, ak tam nie je dopravným značením povolená iná maximálna rýchlosť.


Zdroj: Webnoviny.sk - Žena na Porsche prekročila v obci rýchlosť o takmer 80 km/h, prišla o vodičský preukaz aj peniaze © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zamestnávatelia a SZČO môžu od 1. júla žiadať príspevky na udržanie zamestnanosti za jún
<< predchádzajúci článok
Novozvolení predsedovia najvyšších súdov zo Slovenska a Česka mali stretnutie v Bratislave

Žena na Porsche prekročila v obci rýchlosť o takmer 80 km/h, prišla o vodičský preukaz aj peniaze - diskusné fórum čitateľov