Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. septembra 2023

Žena v Bardejove vtrhla do rodinného domu a jeho obyvateľom sa vyhrážala, že ich podreže a rozstrieľaZ trestného činu nebezpečného vyhrážania sa obvinila polícia 27-ročnú ženu z Bardejova. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, žena sa ...Zdieľať
puta_zena 676x451 20.9.2023 (SITA.sk) - Z trestného činu nebezpečného vyhrážania sa obvinila polícia 27-ročnú ženu z Bardejova. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, žena sa skutku mala dopustiť v nedeľu 17. septembra v Bardejove, v časti Dlhá Lúka, keď prišla ku vchodovým dverám jedného z domov a zo steny nad dverami vytrhla bezpečnostnú kameru. Nohou potom vykopla spodnú časť dverí a cez otvor vošla do chodby rodinného domu.


„Začala búchať na dvere a vulgárne nadávať osobám, ktoré tam bývajú. Vyhrážala sa im podrezaním a rozstrieľaním,“ konkretizovala Ligdayová.

Privolaná policajná hliadka ženu zadržala, obmedzila na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia. Po vykonaní procesných úkonov jej polícia vzniesla obvinenie. V prípade preukázania viny hrozí žene trest odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky.

„Na obvinenú bol spracovaný podnet na vydanie návrhu na jej väzobné stíhanie,“ dodala policajná hovorkyňa.


Zdroj: SITA.sk - Žena v Bardejove vtrhla do rodinného domu a jeho obyvateľom sa vyhrážala, že ich podreže a rozstrieľa © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Žena chcela skočiť pod vlak, zachytil ju okoloidúci a na pomoc prišli aj policajti (foto)
<< predchádzajúci článok
Poraziť Rusko je „jediná záruka mieru“, podľa prezidenta Dudu ho Západ nesmie nechať posúvať hranice v Európe