Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Zmeňte dizajn bytu v pár jednoduchých krokochUvažujete nad novým vybavením vášho bytu, ale ste na pochybách? Síce je tento pocit úplne na mieste, so správnym plánovaním a prezieravosťou pri výbere nových prvkov dokážete divy.Zdieľať

Zmeňte dizajn bytu v pár jednoduchých krokoch

Prémiový výrobca HENRY STYLE prináša práve také produkty, ktoré ulahodia kvalitou, funkčnosťou, cenou a predovšetkým štýlom.

Skôr či neskôr v našich životoch príde chvíľa, kedy sa pozrieme na naše hniezdočko a povieme si, že je čas si ho trochu vynoviť, skrášliť, renovovať. Riešení tejto úlohy je nespočet a líšia sa ako cenovou, tak časovou náročnosťou. Pre tých, ktorí neplánujú robiť drastické zásahy do svojho obydlia a veria, že pár dobre zvolených prvkov dokáže vdýchnuť pocit novosti a sviežosti – čítajte ďalej!

Začnite v epicentre

Hoci sa vplyvom trendov a udalostí funkcie miestností posúvajú a prekrývajú, zostáva obývačka stále sťažňovým miestom našich domovov. Miesto, kde po dni v práci zakotvíme alebo kde usadíme návštevu, je akousi výkladnou skriňou nášho vkusu. Je preto jasné, že zmena sa musí začať tam.

Pravidlo, že stačí zmeniť dominantný prvok útvaru, aby sme dosiahli zmenu celkového dojmu, pozná veľa disciplín vrátane interiérového dizajnu. Preto ak chceme dodať bytu šmrnc jedným ťahom, musíme mieriť na dominantu obývacieho priestoru – sedačku. Naša privátna značka HENRY STYLE v tejto kategórii ponúka moderný dizajn a veľmi kvalitné spracovanie, ktoré bude kraľovať celému priestoru. Iba hrozí, že návštevu odtiaľ už nedostanete.

Sedačka je centrálnym prvkom obývacej izby, preto by ste si pri jej výbere mali dať záležať. Sedačka Stockholm. Zdroj:okay.sk

Sedačka je centrálnym prvkom obývacej izby, preto by ste si pri jej výbere mali dať záležať. Sedačka Stockholm. Zdroj:okay.sk

Skutočne trendy kuchyňa

Dlhotrvajúci trend otvorených priestorov, ktorý z kuchýň spravil kuchynské kúty a prepojil ich s obývačkami, tento priestor zviditeľnil a podčiarkol jeho význam. Ich praktickosť dnes musí byť vyvážená eleganciou. Výrobca HENRY STYLE ponúka cenovo dostupné riešenia nových estetických a funkčných nárokov. Tieto kuchynské systémy v sebe snúbia účelnosť, dizajn a variabilitu. Moderné bezúchopové systémy, lakované povrchy a krásny drevený dekór sú presne to, čo vaše dizajnérske ja na rok 2021 potrebuje.

Skutočne trendy kuchyňa

Lakované povrchy a bezúchytkové systémy sú základom modernej kuchyne. Kuchyňa Eugenie. Zdroj: okay.sk

 

Spite ako kráľ

Spálňa je vaším osobným kráľovstvom. Preto keď sa rozhodnete renovovať, o to viac jej treba venovať špeciálnu pozornosť. Reč je samozrejme najmä o posteli, bez ktorej sa žiadna spálňa nezaobíde. Je kusom nábytku, ale rovnako aj miestom na spanie a odpočinok so špecifickými požiadavkami. Moderné čalúnené rámy je preto treba doplniť o kvalitné matrace a lôžkoviny.

Moderným vzhľadom a prémiovými matracmi sa vyznačuje rad postelí od HENRY STYLE. V ponuke navyše nájdete aj najnovší trend boxspringových postelí, ktoré vynikajú kvalitou spánku vďaka sofistikovanej konštrukcii. Svojou výškou a poskytovaným pohodlím vám prinesú skutočne kráľovský pocit.

Spite ako kráľ

Boxspring posteľ vám vďaka zvýšenej ploche na ležanie poskytne kráľovské pohodlie. Boxspring posteľ Richard. Zdroj: okay.sk

Detaily sú bezpochyby dôležité, no ešte dôležitejšie je urobiť prvý krok. Zásadnú zmenu, ktorá spustí lavínu inšpirácie a príležitostí. Dizajnové riešenia HENRY STYLE vašu renováciu odštartujú tým správnym smerom. Ostáva už iba kliknúť na okay.sk a vybrať si, kde začnete.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tornádo na Morave má ďalšiu obeť, má ísť o dvojročné dievčatko
<< predchádzajúci článok
Útok na vrtuľník s kolumbijským prezidentom vyšetrujú, za informácie krajina ponúka odmenu