Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

27. novembra 2019

Zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z relácií MasterChef a Hell’s Kitchen


Tagy: úmrtie

Vo veku 59 rokov zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z televíznych relácií ako MasterChef alebo Hell's Kitchen. Naposledy vydýchol v Dubaji, po jeho boku bola manželka Jennie. Príčinu smrti zatiaľ ...Zdieľať
gary rhodes 676x496 27.11.2019 (Webnoviny.sk) - Vo veku 59 rokov zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z televíznych relácií ako MasterChef alebo Hell's Kitchen. Naposledy vydýchol v Dubaji, po jeho boku bola manželka Jennie. Príčinu smrti zatiaľ nezverejnili.


Smutnú správu potvrdili v oficiálnom vyhlásení. "Rodina Rhodesovcov s veľkým zármutkom oznamuje, že odišiel milovaný manžel, otec a brat Gary Rhodes. Zomrel včera večer vo veku 59 rokov. Jeho milovaná manželka Jennie bola pri ňom," uviedli.

Zástupcovia Le Royal Meridien Beach Resort & Spa a Grosvenor House Dubai, kde zosnulý pracoval, takisto vyjadrili zármutok nad úmrtím. "Nielenže tento priemysel prišiel o naozajstnú kulinársku legendu, stratili sme tiež inšpiratívneho človeka a veľmi dobrého priateľa. Žiadne slová nedokážu vyjadriť smútok z Garyho smrti alebo vďačnosť za možnosť s ním spolupracovať. V našich myšlienkach a modlitbách myslíme na jeho rodinu," vyhlásili.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z relácií MasterChef a Hell’s Kitchen © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: úmrtie
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
RTVS ponúkne cez vianočné obdobie pestrý program
<< predchádzajúci článok
Štátne divadlo Košice uvedie baletnú rozprávku Čarodejník z krajiny OZ

Zomrel britský šéfkuchár Gary Rhodes, známy z relácií MasterChef a Hell’s Kitchen - diskusné fórum čitateľov