Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

24. januára 2022

Zomrel francúzsky módny návrhár Thierry Mugler, jeho dizajny nosili Madonna či Beyoncé


Tagy: Úmrtie

Vo veku 73 rokov v nedeľu zomrel francúzsky módny dizajnér Manfred Thierry Mugler. Informoval o tom jeho oficiálny účet na Instagrame. Príčinu úmrtia nezverejnili. Mugler, ktorý svoju vlastnú ...Zdieľať
obit_manfred_thierry_mugler_50326 365c1de3f36247d3b25cb898b7bfa5dd convertimage 676x451 24.1.2022 (Webnoviny.sk) - Vo veku 73 rokov v nedeľu zomrel francúzsky módny dizajnér Manfred Thierry Mugler. Informoval o tom jeho oficiálny účet na Instagrame. Príčinu úmrtia nezverejnili.


Mugler, ktorý svoju vlastnú značku založil v roku 1973, sa stal známym architektonickým štýlom, špecifickým širokými ramenami a úzkym pásom. Počas niekoľkých desaťročí definoval haute couture a jeho dramatické dizajny nosili celebrity ako Diana Ross, Madonna, Beyoncé, Lady Gaga či Cardi B.

Mugler stál aj za obľúbenou značkou parfumov, ktorú odštartoval v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Tvoril i filmy, fotografoval, bol tanečníkom, akrobatom a venoval sa aj kulturistike.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zomrel francúzsky módny návrhár Thierry Mugler, jeho dizajny nosili Madonna či Beyoncé © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Úmrtie
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Premiéra skoro nebola, neprišiel Princ. Opera SND uvádza Dvořákovu Rusalku
<< predchádzajúci článok
Konopný olej vs. CBD olej: Aký je medzi nimi rozdiel?