Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. decembra 2022

Anonym nahlásil bombu v hypermarkete Tesco, potom na políciu zavolal znovaPolícia v Poprade v stredu večer preverovala oznámenie, podľa ktorého sa mala v hypermarkete Tesco v smere na Svit nachádzať bomba. Ako vo štvrtok potvrdil pre agentúru SITA hovorca prešovskej ...Zdieľať
8.12.2022 (Webnoviny.sk) - Polícia v Poprade v stredu večer preverovala oznámenie, podľa ktorého sa mala v hypermarkete Tesco v smere na Svit nachádzať bomba.


Ako vo štvrtok potvrdil pre agentúru SITA hovorca prešovskej krajskej polície Daniel Džobanik, anonym nahlásil bombu na linke 158 krátko po 19:00, vzápätí zatelefonoval s tým, že išlo o vtip. Obchodné centrum ale evakuovali a podľa hovorcu tam uskutočnili aj pyrotechnickú prehliadku s negatívnym výsledkom.

Podozrivú osobu polícia zadržala do hodiny, bola pod vplyvom alkoholu. V prípade už bolo podľa Džobanika začaté trestné stíhanie pre šírenie poplašnej správy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Anonym nahlásil bombu v hypermarkete Tesco, potom na políciu zavolal znova © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
30. predajňa potravín KRAJ sa otvára v Petržalke
<< predchádzajúci článok
OĽaNO má plnú podporu Občiansko-demokratickej platformy. Hlasovanie podľa Šudíka skončí rozdielom jedného hlasu