Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

24. apríla 2024

Boje na Ukrajine eskalujú, ruská armáda zintenzívnila útoky na všetkých frontochRuská armáda na Ukrajine počas uplynulého dňa zintenzívnila útoky na všetkých frontoch. Uviedol to v stredu na FacebookuZdieľať
ukraine_russia_war_64839 1 676x451 24.4.2024 (SITA.sk) - Ruská armáda na Ukrajine počas uplynulého dňa zintenzívnila útoky na všetkých frontoch. Uviedol to v stredu na Facebooku ukrajinský generálny štáb.


Na novopavlivskom fronte sa Rusi podporovaní lietadlami pokúsili ukrajinskú obranu prelomiť 24-krát.

Na lymanskom fronte Ukrajinci odrazili 19 ruských útokov, na bakhmutskom fronte 21 útokov a na fronte pri Avdijivke tiež odrazili 21 ruských útokov. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na UkrajineUkrajinské letectvo počas uplynulého dňa zasiahlo 17 zoskupení ruských vojakov a jeden ruský systém protivzdušnej obrany.

Ukrajinské raketové sily a delostrelectvo zasiahli jedno ruské pozemné veliteľské stanovište pre riadenie útokov dronmi, jedno zoskupenie ruskej techniky, dve zoskupenia ruských vojakov a jeden ruský systém protivzdušnej obrany.Zdroj: SITA.sk - Boje na Ukrajine eskalujú, ruská armáda zintenzívnila útoky na všetkých frontoch © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Desaťnásobné zvýšenie reklamy v RTVS ohrozí rovnováhu na trhu, varujú slovenskí vysieľatelia
<< predchádzajúci článok
Násilné ovládnutie RTVS úzkou skupinkou ľudí je pre KDH poslednou kvapkou, pridáva sa k odvolávaniu Šimkovičovej (video)