Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

23. augusta 2020

Brit sa otrávil cuketou z vlastnej záhrady, opísal dlhotrvajúce chvíle hrôzyBritský záhradkár v dôchodku utrpel vážnu otravu jedlom po konzumácii cukety, ktorú sám vypestoval. Dôvodom boli otrávené semienka. "Nedokážem opísať, ako to chutilo. Bolo to hrozné. Akoby si satan ...Zdieľať
gettyimages 994294816 676x451 23.8.2020  - Britský záhradkár v dôchodku utrpel vážnu otravu jedlom po konzumácii cukety, ktorú sám vypestoval. Dôvodom boli otrávené semienka. "Nedokážem opísať, ako to chutilo. Bolo to hrozné. Akoby si satan rozložil stan na mojom jazyku. Moje pery doslova horeli," povedal 67-ročný Michael Andrews, ktorý žije vo Wetwangu vo východnom Yoskshire.


Muž pri opise svojich ťažkostí uviedol, že sa cítil veľmi zle. Chvíľami sa veľmi potil a miestami mal zimnicu. Okrem toho mal hnačku a bol tiež veľmi ospalý.

Tvrdí, že prespal dva dni a dovedna schudol 4,5 kg. Po niekoľkých dňoch nevoľnosti a neschopnosti zbaviť sa kyslej pachuti v ústach požiadal o lekársku pomoc. V nemocnici mu nariadili čo najviac oddychovať a konzumovať iba vodu a banány.


Zdroj: Webnoviny.sk - Brit sa otrávil cuketou z vlastnej záhrady, opísal dlhotrvajúce chvíle hrôzy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Škótskej mačke divej hrozí vyhynutie, vznikne centrum pre ich záchranu
<< predchádzajúci článok
Zomrel najstarší muž na svete, do Guinessovej knihy rekordov ho nezapísali

Brit sa otrávil cuketou z vlastnej záhrady, opísal dlhotrvajúce chvíle hrôzy - diskusné fórum čitateľov