Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. júla 2021

Bývalý riaditeľ SIS Pčolinský zostáva vo väzbe, najvyšší súd zamietol jeho sťažnosťBývalý riaditeľ Slovenskej informačnej služby (SIS) Vladimír P. ostáva vo ...Zdieľať
vladimir pcolinsky 676x451 22.7.2021 (Webnoviny.sk) - Bývalý riaditeľ Slovenskej informačnej služby (SIS) Vladimír P. ostáva vo väzbe.


Ako informovala hovorkyňa Najvyššieho súdu SR (NS SR) Alexandra Važanová, senát 5 T NS SR na štvrtkovom neverejnom zasadnutí sťažnosť obvineného proti uzneseniu Špecializovaného trestného súdu v Pezinku z 1. júla, ktorým bola zamietnutá jeho žiadosť o prepustenie z väzby na slobodu, ako nedôvodnú zamietol.

Bývalý šéf SIS Vladimír P. čelí obvineniu, že za úplatok 20-tisíc eur zastavil odpočúvanie a rozpracovanie momentálne obvineného podnikateľa Zoroslava K.

Druhé obvinenie je podľa medializovaných informácií založené na podozrení, že sprostredkoval sumu desaťtisíc eur policajtovi Mariánovi K. za to, aby sa neriešili podozrenia voči známej nadnárodnej stavebnej spoločnosti.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý riaditeľ SIS Pčolinský zostáva vo väzbe, najvyšší súd zamietol jeho sťažnosť © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Petíciu za dekriminalizáciu marihauny podpísali už tisíce Slovákov, progresívci žiadajú zmenu hlavne pre chorých
<< predchádzajúci článok
Festival Dúhový Pride Bratislava sa odvysiela online, s prejavmi vystúpi viacero známych osobností

Bývalý riaditeľ SIS Pčolinský zostáva vo väzbe, najvyšší súd zamietol jeho sťažnosť - diskusné fórum čitateľov