Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. augusta 2021

Bývalý špeciálny prokurátor mal v kancelárii zaujímavé listiny, našli tam aj návrh na väzbu Norberta BödöraPri obhliadke kancelárie bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika sa vlani našli rôzne listiny, ktoré sa týkajú nitrianskeho oligarchu ...Zdieľať
img_8959_copy 676x460 2.8.2021 (Webnoviny.sk) - Pri obhliadke kancelárie bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika sa vlani našli rôzne listiny, ktoré sa týkajú nitrianskeho oligarchu Norberta Bödöra Podľa Denníka N, ktorý informáciu priniesol, išlo o kópiu uznesenia o vznesení obvinenia, odôvodnenie podnetu na jeho vzatie do väzby ako aj samotný návrh.


Najvyšší súd SR, ktorý oligarchu ponechal vo väzbe, v rozhodnutí podľa Denníka N pripomína, že postupným vyšetrovaním sa podozrenia voči nemu len posilňujú.

„Oligarcha je vo väzbe od júla minulého roka, keď ho zadržali v rámci akcie Dobytkár, teda najrozsiahlejšieho korupčného škandálu týkajúceho sa agrodotácií. Odvtedy mu pribudlo ďalšie obvinenie z prania špinavých peňazí, na čo vo svojom rozhodnutí senát Dany Wänkeovej, Petra Paludu a Martina Piovartsyho takisto upozorňuje,“ píše Denník N na svojom webe.

Najvyšší súd práve v týchto dňoch sprístupnil uznesenie z polovice júna, ktoré Norberta Bödöra vo väzbe ponecháva.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý špeciálny prokurátor mal v kancelárii zaujímavé listiny, našli tam aj návrh na väzbu Norberta Bödöra © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ženu obvinili zo špionáže pre Čínu, informátorom mal byť aj jej manžel
<< predchádzajúci článok
Francúzska zoo Beauval hlási mimoriadnu udalosť, zapožičanej pande veľkej sa narodili dvojčatá

Bývalý špeciálny prokurátor mal v kancelárii zaujímavé listiny, našli tam aj návrh na väzbu Norberta Bödöra - diskusné fórum čitateľov