Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. mája 2006

Chystá sa veľká povolebná spolupráca najväčších stránBRATISLAVA 19. mája (WN/SITA) – V kuloároch sa podľa predsedníčky Slobodného fóra Zuzany Martinákovej chystá veľká povolebná spolupráca medzi Robertom Ficom, Vladimírom Mečiarom a Mikulášom Dzurindom. Ako uviedla Martináková ...Zdieľať

BRATISLAVA 19. mája (WN/SITA) – V kuloároch sa podľa predsedníčky Slobodného fóra Zuzany Martinákovej chystá veľká povolebná spolupráca medzi Robertom Ficom, Vladimírom Mečiarom a Mikulášom Dzurindom. Ako uviedla Martináková vo štvrtok v relácii TV Markíza Sito, Smer–SD, ĽS–HZDS a SDKÚ–DS sa v záujme svojho prežitia musia dostať k moci. Podľa nej, ak by sa ĽS–HZDS nedostalo do vlády, tak by zaniklo. Smer–SD by podľa Martinákovej tiež druhé volebné obdobie v opozícii neprežil a SDKÚ–DS vznikla ako mocenská strana. Zároveň dodala, že SF, KDH, SMK a SNS prežijú aj v opozícii.

Martináková však v relácii odmietla odpovedať na viacnásobnú otázku moderátora, čím ručí za úver, ktorý si zobralo SF na predvolebnú kampaň. Zdôraznila, že najväčšie údery v tejto predvolebnej kampani zažíva práve SF a to možno preto, že začína byť nebezpečnou a reálnou silou.

Podpredseda ĽS–HZDS Viliam Veteška uviedol, že billboardovú kampaň so svojou podobizňou si financuje sám. Jeho výraz tváre na billboardoch podľa neho hovorí, aby sa Slovensko zobudilo. Zároveň vyslovil presvedčenie, že ĽS–HZDS sa výsledkom vo voľbách priblíži k 20 percentám.

FOTO:SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nedoplatky na poistnom treba vyrovnať do 30. septembra
<< predchádzajúci článok
Pchjongjang údajne chystá odpálenie rakety dlhého doletu

Chystá sa veľká povolebná spolupráca najväčších strán - diskusné fórum čitateľov

SF vzniklo ako prejav závisti a nenávisti k Dzurindovi19.5. 14:05:29