Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

02. júna 2020

Dva supermarkety v Mníchove predávali nápoje so smrtiacim jedom, traja ľudia na to doplatiliVo dvoch supermarketoch v nemeckom Mníchove sa v marci a apríli objavili nápoje so smrtiacim jedom. Doteraz zaznamenali štyri takéto prípady, traja ľudia sa priotrávili. Polícia začala v tejto súvislosti ...Zdieľať
gettyimages 498429121 676x451 2.6.2020  - Vo dvoch supermarketoch v nemeckom Mníchove sa v marci a apríli objavili nápoje so smrtiacim jedom. Doteraz zaznamenali štyri takéto prípady, traja ľudia sa priotrávili. Polícia začala v tejto súvislosti vyšetrovanie pre pokusy o vraždu.


V troch prípadoch sa zákazníci z nápojov napili, našťastie však len v malých množstvách. Vo fľašiach, s ktorými zjavne niekto manipuloval, sa nachádzalo aj rozpúšťadlo.

Dve ženy vo veku 34 a 42 rokov museli následne ihneď vyhľadať zdravotnú pomoc. Po konzumácii sa podobne, ako aj jeden 48-ročný zákazník, sťažovali na závrate, nevoľnosť a problémy s krvným obehom.

Ďalšie vyšetrovanie odhalilo pridaný jed aj vo štvrtej fľaši, ktorá sa ešte nestihla predať. Polícia v súvislosti s týmto prípadom zriadila špeciálnu vyšetrovaciu komisiu. Motív činu zatiaľ nie je známy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Dva supermarkety v Mníchove predávali nápoje so smrtiacim jedom, traja ľudia na to doplatili © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ruská vláda plánuje naštartovať ekonomický rast krajiny stimulmi za päť biliónov rubľov
<< predchádzajúci článok
Pripomínanie 100. výročia Trianonu nemá byť jatrením starých rán, vyhlásil Korčok v Maďarsku

Dva supermarkety v Mníchove predávali nápoje so smrtiacim jedom, traja ľudia na to doplatili - diskusné fórum čitateľov