Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

26. októbra 2006

Euromoney 2006: Real Estate Awards pre Investkredit Bank AGMedzinárodný finančný časopis „Euromoney” so sídlom v Londýne udeľoval tento rok po druhýkrát ceny v segmente nehnuteľnosti „Euromoney Polls – Real estate Poll 2006”. Europolis a ...Zdieľať

BRATISLAVA 26. októbra (WN/PR) - Medzinárodný finančný časopis „Euromoney” so sídlom v Londýne udeľoval tento rok po druhýkrát ceny v segmente nehnuteľnosti „Euromoney Polls – Real estate Poll 2006”. Europolis a Investkredit Bank AG opäť získali množstvo ocenení.

Europolis získal vo svojich troch sférach pôsobenia – investovanie do nehnuteľností, manažment aktív a projektový development - dve prvé a jedno druhé miesto pre región strednej a východnej Európy. Tento rok tak vedie v kategóriách „Investment Management” a „Property Management”, druhé miesto obsadil v kategórii „Developer” (hneď po AIC/Lincoln). V kategórii „Investment Management” Europolis dosiahol prvé miesto aj pre Českú republiku, Poľsko i Rumunsko, v kategórii „Property Management” je číslom 1 pre Českú republiku a Rumunsko.

Investkredit Bank AG získala prvé miesto v kategórii „Investment Banking“ pre CEE región. Okrem toho sa stala číslom 1 v Českej republike a Poľsku v kategórii „Investment Banking”.

Banka pre nehnuteľnosti v rámci skupiny Volksbank Group vníma tieto ocenenia ako uznanie svojich aktivít a potvrdenie strategickej orientácie na svojom kľúčovom trhu. Táto nová pozícia, postavená na technickom know-how, ponúka široké spektrum služieb vo všetkých oblastiach týkajúcich sa komerčných nehnuteľností s mottom „Excellence in Real Estate” od financovania, cez vlastné developerské aktivity, až po investície a manažment aktív.

„Ceny udelené Europolis a Investkredit Bank AG na „Euromoney Polls – Real estate Poll 2006” opäť potvrdzujú, že naša dlhodobá stratégia sa pohybuje správnym smerom. ÖVAG je jedným z top hráčov na rakúskej bankovej scéne“, vyjadril sa k úspechu Franz Pinkl, CEO spoločnosti Österreichische Volksbanken-AG.

Kontakt:

Juraj Bielik, Investkredit Bank AG, Representative Office in Slovakia

Tel. +421/2/5998-6519, info@investkredit.sk, www.investkredit.sk

Hannah Rieger, Investkredit Bank AG

Tel. +43/1/53 1 35-112, rieger@investkredit.at, www.investkredit.at

INVESTKREDIT


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kofola za tri štvrťroky v SR s obratom 794 mil. Sk
<< predchádzajúci článok
Súd v New Jersey rozhodol v prospech homosexuálnych párov