Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. júna 2024

Inšpekcia obvinila policajta, ktorý bezdôvodne napadol dvoch ľudí. Jednému dokonca zlomil hornú čeľusťVyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby obvinil policajta zaradeného na obvodnom oddelení na strednom Slovensku z trestného činu ublíženia na zdraví v ...Zdieľať
policia 676x457 13.6.2024 (SITA.sk) - Vyšetrovateľ Úradu inšpekčnej služby obvinil policajta zaradeného na obvodnom oddelení na strednom Slovensku z trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s výtržníctvom.


Ako informovala hovorkyňa policajnej inšpekcie Andrea Dobiášová, obvinený v nočných hodinách cez víkend v bare bezdôvodne napadol dvoch ľudí. Obete pritom udieral päsťami do tváre, čím jednému spôsobil zlomeninu hornej čeľuste a druhému ľahšie poranenia tváre.

„Úrad inšpekčnej služby pracuje s informáciami, že sa podobného konania dopustil aj v minulosti," uviedla Dobiášová. Ako ďalej povedala, keďže policajt je držiteľom zbrane, zadržali ho príslušníci Pohotovostného policajného útvaru Žilina.

„Výška možného trestu sa bude odvíjať od ďalšieho dokazovania a aj od záverov znaleckého skúmania," dodala Dobiášová s tým, že obvinený je stíhaný na slobode.


Zdroj: SITA.sk - Inšpekcia obvinila policajta, ktorý bezdôvodne napadol dvoch ľudí. Jednému dokonca zlomil hornú čeľusť © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pellegriniho inaugurácia sa blíži. Ako bude vyzerať jeho program?
<< predchádzajúci článok
Prvýkrát od začiatku ruskej agresie na Ukrajine bude v Kyjeve pochod za rovnosť LGBTQ+ komunity