Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

08. februára 2006

Koščová aj Jaroš natáčali klipy v rovnaký časBývalý finalista prvej série megašou SuperStar Miro Jaroš nezaháľa.Zdieľať
  Okrem toho, že si od prvého februára zasadol do moderátorskej stoličky v Rádiu Fajn a uvádza vlastný program pre mladých s názvom Jaroshow, cez víkend sa pustil i do nakrúcania svojho druhého videoklipu.

      Z debutového albumu Exoterika si na obrazové stvárnenie vybral pieseň Na chvíľu. "Je to najosobnejšia pesnička na platni. Je akousi výpoveďou o mojom živote. Na rozdiel od Šamanky nie je tanečná, skôr taká príjemná na počúvanie," odôvodnil výber piesne Jaroš, ktorý natáča v Bratislave a okolí. "Makáme od nedele a dnes by sme mali finišovať. Vo februári sa bude klip strihať a začiatkom marca by sa mal objaviť v televízii," povedal pre TASR Jaroš s tým, že klip by mal obsahovať plno prekvapení.
      "Môžem prezradiť, že si v ňom zahrá aj malý Mirko, ktorý stvárňuje mňa v detstve. Objavia sa v ňom aj exotickí hudobníci," hovorí Miro, ktorý sa do práce na novom klipe pustil paradoxne v rovnakom čase ako jeho kolegyňa zo SuperStar a bývala priateľka Katka Koščová.
      Tá cez víkend so skupinou kamarátov nakrúcala v rodnom Prešove videoklip na rytmickú skladbu Koľko ešte krát z debutového albumu Ešte sa nepoznáme.

(TASR) foto int


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Miro Jaroš má vlastnú rozhlasovú šou - Jaroshow (6. 2. 2006)
 Ku Katke sa nasťahoval ďalší muž (30. 12. 2005)nasledujúci článok >>
Britskí vedci vyšľachitili nový druh zemiakov
<< predchádzajúci článok
Indonézska džungľa odkryla nepoznané poklady sveta

Koščová aj Jaroš natáčali klipy v rovnaký čas - diskusné fórum čitateľov

o com8.2. 17:19:01