Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

23. mája 2020

Kriminalisti z Liptovského Mikuláša odhalili podozrivých z drogovej trestnej činnosti


Tagy: drogy

Kriminalisti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Liptovskom Mikuláši vykonali v uplynulých dňoch akciu zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti. V rámci nej obvinili 47-ročného muža a ...Zdieľať
snp 676x411 23.5.2020 (Webnoviny.sk) - Kriminalisti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Liptovskom Mikuláši vykonali v uplynulých dňoch akciu zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti. V rámci nej obvinili 47-ročného muža a 22-ročnú ženu.


Agentúru SITA o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Radko Moravčík.

„Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Liptovskom Mikuláši obvinil 47-ročného muža a 22-ročnú ženu zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Počas akcie v Liptovskom Mikuláši policajti zaistili kryštalickú látku,“ vysvetlil Moravčík.

Ako ďalej uvádza, predbežným skúmaním zaisteného materiálu vyšetrovatelia zistili, že ide o pervitín v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 212 bežným jednorazovým dávkam drogy.

Vyšetrovateľ PZ na oboch obvinených spracoval podnet na návrh na ich vzatie do väzby. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.


Zdroj: Webnoviny.sk - Kriminalisti z Liptovského Mikuláša odhalili podozrivých z drogovej trestnej činnosti © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: drogy
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bývalý štátny tajomník za Most-Híd Kurilla bude poradcom prezidentky Zuzany Čaputovej
<< predchádzajúci článok
Humenský Chemes obnovil dodávku energií pre Nexis Fibers, firmy chcú spolupracovať

Kriminalisti z Liptovského Mikuláša odhalili podozrivých z drogovej trestnej činnosti - diskusné fórum čitateľov