Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

20. septembra 2023

Kúzelníci z Harlem Globetrotters sa vrátia na Slovensko (Bratislava, Košice)Po ôsmich rokoch znova potešia slovenských divákov! Legendárny basketbalový tím Harlem Globetrotters sa v marci budúceho roka predstaví v Bratislave a v Košiciach. Kúzelníci s loptou, ktorí bavia fanúšikov už dlhé desaťročia, sa na návštevu našej krajiny tešia a sľubujú parádnu šou.Zdieľať
Kúzelníci z Harlem Globetrotters sa vrátia na Slovensko (Bratislava, Košice)

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa súčasťou svetoznámeho globálneho turné Harlem Globetrotters, ktorí na palubovke predvádzajú extrémne basketbalové inovácie a ponúkajú fanúšikom nezabudnuteľnú ZÁBAVU. Pozrite si naživo hviezdy Globetrotterov, ako svojim DRIBLOVANÍM a SMEČOVANÍM ZATOČIA hlavy svojim neúprosným súperom, Washington Generals!

Nechajte sa uchvátiť neuveriteľnými strelami, majstrovskými trikmi s loptou a pobaviť nad úplne novými a neprekonateľnými možnosťami interakcie s fanúšikmi pred, počas a po zápase.

2.3.2024 – BRATISLAVA / Zimný štadión Ondreja Nepelu
3.3.2024 – KOŠICE / Steel Aréna


Vstupenky exkluzívne v predaji v sieti Ticketportal

https://www.ticketportal.sk/event/HARLEM-GLOBETROTTERS?ID_partner=60

Príďte sa pozrieť na hráčov ako TNT, Bulldog, Cheese, Torch, Hot Shot, Jet, Wham, Thunder a mnoho ďalších, ako vytrú palubovku s hráčmi Washington Generals a rozburácajú tribúny. A kto vie, možno sa náhle ocitnete uprostred palubovky ako súčasť NOVÝCH, prestávkových ukážok zručností pre FANÚŠIKOV!

Vstupenky exkluzívne v predaji v sieti Ticketportal

https://www.ticketportal.sk/event/HARLEM-GLOBETROTTERS?ID_partner=60

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Liga majstrov: Bayern zvíťazil nad Manchestrom United 4:3, Neapol v Brage 2:1
<< predchádzajúci článok
Martin Kližan ohlásil návrat na tenisové dvorce, pripravuje sa na Floride s trénerom Dammom (foto)