Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

29. júna 2011

SuperStarista Puskailer sa ožení v septembri v BratislaveFinalista prvej série Česko Slovenskej SuperStar Thomas Puskailer si povie áno s dlhoročnou priateľkou Abbie už 10. septembra. Ako prezradil v rozhovore , ...Zdieľať
thomas puskailer Foto: www.thomaspuskailer.comBRATISLAVA 29. júna (WEBNOVINY) - Finalista prvej série Česko Slovenskej SuperStar Thomas Puskailer si povie áno s dlhoročnou priateľkou Abbie už 10. septembra. Ako prezradil v rozhovore , civilný sobáš bude v Bratislave, no bližšie miesto nešpecifikoval.


Svadba podľa jeho slov nebude veľkolepá. „Bude taká rodinná s blízkymi a dôležitými priateľmi. Nebude to o tom, že príde každý,“ povedal Puskailer, ktorý Abbie o ruku požiadal pred štyrmi rokmi v marci vo Viedni. Keďže spevákova snúbenica pochádza z Britských ostrovov a on sám sa narodil v Holandsku, pár bude mať na svadbe aj anglického prekladateľa. Budúca nevesta má vlastného dizajnéra a šaty si nechala ušiť vo Viedni. „Budú veľmi jednoduché, klasické. Nič komplikované,“ prezradila Abbie. „Z rovnakej látky bude aj môj oblek,“ dodal Puskailer.

V Bratislave plánuje dvojica ostať natrvalo, dokonca už má aj vlastný byt v Starom meste. Rozhodnutie žiť na Slovensku vraj padlo pred rokom. „Bratislava nám veľmi prirástla k srdcu. Je to krásne malé - veľké mesto. Páči sa nám tu,“ uviedol hudobník. „Rodina Abbie toho o Slovensku spočiatku veľa nevedela, tak som im všetko musel vysvetľovať cez telefón. Jej starý otec si myslel, že je tu Československo a vládne tu komunizmus. Bolo to veľmi zábavné,“ dodal so smiechom.

Rodinu si vraj zaľúbenci v blízkej budúcnosti neplánujú založiť. „Neskôr,“ zareagovala na otázky Abbie, ktorá v súčasnosti pôsobí v Divadle Andreja Bagara v Nitre. "Zatiaľ tancujeme, spievame, potom uvidíme, keď príde ten čas,“ dodal spevák, ktorý dokončuje svoj debutový album. Okrem toho sa na jeseň predstaví v pripravovanom muzikáli Jána Ďurovčíka Ôsmy svetadiel.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Princezná Diana by dnes bola na Facebooku a mala iPhone
<< predchádzajúci článok
Herečka Tia Mowry porodila syna

SuperStarista Puskailer sa ožení v septembri v Bratislave - diskusné fórum čitateľov