20. júna 2016

ME vo futbale 2016 Online: Slovensko - Anglicko 0:0

Prinášame vám ONLINE stretnutie slovenskej a anglickej futbalovej reprezentácie na EURO 2016.

B-skupina:
- hrá sa na Štadióne Geoffroya Guicharda

Slovensko - Anglicko 0:0 (0:0) - prebieha II.polčas
- rozhodujú: Carlos Velasco Carballo - Roberto Alonso Fernández, Juan Carlos Yuste Jiménez (vš. Špan.)

strely (na bránu): 1:9 (0:2), rohové kopy: 0:4, držanie lopty (v %): 46 - 54

Žlté karty - 1:0
24. V. Pečovský

Slovensko: Kozáčik - Pekarík, Škrtel, J. Ďurica, Hubočan - Pečovský - Mak, Kucka, Hamšík, Weiss - Duda
Anglicko: Hart - Clyne, Cahill, Smalling, Bertrand - Henderson, Dier, Wilshere - Lallana, Vardy, Sturridge

ONLINE: Slovensko bojuje proti Anglicku o postup do osemfinále

95´Zápas sa skončil. S Anglickom sme remizovali 0:0.

95´Hrajú sa posledné sekundy zápasu. Pome chalani.

94´WALES VYHRAL 3:0. Ak chce Albion skončiť na prvom mieste našej skupiny musia skórovať.

93´Dvadsiatašiesta strela na našu bránu. Našťastie nad Kozáčikovu bránu.

92´Tak to sú nervy. Ďalší drvivý tlak Anglicka. Škriniar blokuje strelu.

91´Bude sa nadstavovať až päť minút.

90´Na trávniku leží kapitán Škrtel. Dúfajme, že bude v poriadku. Odchádza z ihriska, aby ho lekár ošetril.

89´Diváci kričia Chlapci bojovať. Chalani bojujú skvele.

88´Po nevydarej hlavičke Kanea sa za hlavu chytal aj britský princ William.

87´Na trávnik sa vracia zrejme len provizórne Mak.

86´Deviati naši pred pokutovým územím. Vydržíme tlakový hrniec Angličanov? Ďalší obetavý zákrok Hubočana a ďalší roh Angličanov.

85´Na trávniku sedí a drží sa za sval Mak. Ján Kozák žiada ošetrenie. zrejme ide o natrhnutie zadného stehenného svalu. Striedať, ale nemôžeme.

84´Smolling si pri hlavičkovom súboji pomáhal rukami a fauloval Juraja Kucku.

83´Kapitán Rooney vyslal 23 strelecký pokus. Mimo Kozáčikovej brány. Angličania rovnakým spôsobom zvierali aj Wales a Rusko.

82´Naši futbalisti musia viesť v štatistike zblokaných striel. Angličania pália jednu strelu za druhou. Obetavý Škrtel opäť blokuje.

80´Takto vyzerá tabuľka strelcov na európskom šampionáte

79´Angličania kopú ďalší roh. Na rohy vedú 9:0

78´Ján Kozák využíva tiež tretie striedanie. Na svoj tretí reprezentačný zápas prichádza Milan Škriniar, ktorého proti Angličanom čaká krst ohňom. Odchádza Vladimír Weiss.

76´Angličania najskôr ešte do tretice striedajú. Odchádza Sturridge. prichádza Kane.

76´Nedorozumenie Pekaríka a Kozáčika a Angličania budú kopať ďalší rohový kop.

74´Erik Dier nahráva pas cez Ďuricu na Sturridgea, ktorý Kozáčika neprekonáva.

73´Frenetický pokrik anglických fanúšikov, ktorí ženú svojich pred bránu Matúša Kozáčika.

70´V prípade výhry Walesu nad Ruskom je jasné, že Slováci skončia v skupine na druhom alebo treťom mieste.

67´WALES ZVYŠUJE NA 3:0. V treťom zápase a tretí gól si pripisuje Gareth Bale, ktorý podpisuje výpoveď Ruska z EURO 2016. Momentálna tabuľka v B-skupine vyzerá nasledovne

67´Druhé striedanie slovenského výberu. Odchádza Pečovský, ktorý nabehal 7 700 metrov a raz vystrelil na bránu. Na trávnik prichádza Gyömbér.

66´Angličania majú dianie na ihrisku pod kontrolou. Chalani pome!!!!

Tretia gólová šanca Angličanov. Hneď po príchode na ihrisko dal o sebe vedieť Alli, ktorého strelu na brankovej čiare vykopol kapitán Škrtel.

60´Druhé striedanie Albionu. Odchádza Lallana. Prichádza Alli.

57´Prvé striedanie využíva aj kormidelník slovenskej reprezentácie. Namiesto Ondreja Dudu prišiel na hraciu plochu Dušan Švento.

56´Prvé striedanie na anglickej strane. Na trávnik prichádza kapitán anglickej reprezentácie Rooney. Z trávnika odišiel Wilshere.

56´Pekarík založil akciu, nahral Weissovi, ktorý zasekávačkou vystrelil pomedzi dvoch brániacich hrráčov na Harta.

55´Nastúpi v druhom polčase Wayne Rooney?

53´V zápätí šanca nášho súpera. Clyne pred Kozáčikom, ktorý ramenom vyráža na piaty roh pre Albion.

53´Obrovský skrat anglickej obrany. Pane Bože Mak míňa.

52´Prvá žltá karta pre Anglicko. Po faula na Pekaríka ju dostal Bertrand. Slovenskí fanúšikovia kričia My chceme gól.

50´ Slováci sú bezzubí. Duda v zovretí Cahilla, ale španielsky rozhodca nereagoval.

49´Ozývajú sa aj fanúšikovia. Slovensko do toho kričia.

Na snímke slovenskí fanúšikovia pred zápasom B-skupiny na majstrovstvách Európy vo futbale medzi Slovenskom a Anglickom, 20. júna 2016 vo francúzskom Saint-Étienne.

45´Začal sa druhý polčas.

45+1Končí sa prvý polčas.

45´Albion stupňuje svoj tlak pred blížiacim sa koncom prvého polčasu. Nadstavuje sa minúta

44´Bomba Hendersona, ktorá katapultovala obrancu Ďuricu.

43´Kucka obetavo zasahuje proti rýchlonohému vardymu. Zastavuje ho za cenu faulu.

41´Rozcvičuje sa Noro Gyömbér.

40´Po dlhšej chvíle sme pred šestnástkou súpera. Držíme loptu. A možeme si vydýchnuť. Na chvíľu.

39´Štvrtý roh Angličanov.

35´Momentálne je to absolútna dominancia nášho súpera. Albion vedie na strely7:1.

33´Druhý fantastický zákrok Kozáčika. Po Vardyho šanci zneškodnil šancu Lallanu, ktorému nahrával Clyne.

29´ Angličania nám riadne podkurujú. Kozáčik s Pekaríkom zachraňujú a môžeme si vydýchnuť.

Na snímke dole Peter Pekarík (Slovensko) a Jack Wilshere (Anglicko) počas zápasu B-skupiny na majstrovstvách Európy vo futbale medzi Slovenskom a Anglickom, 20. júna 2016 vo francúzskom Saint-Étienne.

24´Prvá žltá karta zápasu. Hlavný rozhodca ju ukázal Pečovskému po faule na Vardyho.

21´Slováci hrajú o jedného futbalistu menej. Peter Pekarík je stále v opatere lekárov

20´WALES ZVYŠUJE NA 2:0. Druhý gól strelil Taylor.

19´Pekarík dostal v hlavičkovom súboji lakťom do tváre. Právom sa hnevá. Riadne krváca.To bolo určite na žltú kartu

18´Najväčšia šanca zápasu. Jamie Vardy šiel na Kozáčika. Slovenský gólman vytiahol fantastický zákrok.

16´Lallana nahral Hendersenovi, ktorý z otočky pálil do jedného z našich brániacich hráčov.

12´WALES VYHRÁVA 1:0. Úvodný gól strelil Ramsey.

10´Nepríjemný pád brankára Matúša Kozáčika, ktorý hasil šancu Albionu.

09´Bezgólový stav je aj v paralelnom súboji Rusko - Wales

08´Hamšík sa dlhým pasom pokúšal nájsť Maka. Anglická obrana mu nedala vo vzduchu žiadnu šancu.

07´Zahanbiť sa nedali ani Slováci. Prvý strelecký pokus na anglickú bránu vyslal Pečovský.

06´Prvá strela anglického top kanoniera Jamieho Varda z majstrovského Leicesteru City. Letela mimo Kozáčikovej brány.

03´Na začiatok je to vzájomná opatrná oťukávačka.

02´Dostávame sa na anglickú polovicu. Pekaríka fauloval Lallana.

Paralelne budeme sledovať aj súboj slovenskej B-skupiny medzi Ruskom a Walesom.

Pred zápasom sa stretol slovenský prezident Andrej Kiska a britský princ William.

01´Zápas roka sa práve začal.

Futbalisti sú už nastúpení na ihrisku, znie anglická hymna. Po slovenskej rozhodca odpíska začiatok stretnutia.

Slováci budú hrať v bielych, Angličania v červených dresoch. V bielych dresoch hrali slovenskí futbalisti aj v rozhodujúcom zápase základnej skupiny na svetovom šampionáte v Juhoafrickej republike proti Taliansku. A priniesli nám vytúžený postup do osemfinále.