Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

13. augusta 2018

Modelka aktov sa pomstila kolegovi, súd jej vymeral trestJuhokórejský súd poslal v pondelok za mreže modelku aktov za to, že si tajne fotila svojho nahého mužského kolegu a fotografie úmyselne zverejňovala na internete, informovala ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
 
Soul 13. augusta (TASR) - Juhokórejský súd poslal v pondelok za mreže modelku aktov za to, že si tajne fotila svojho nahého mužského kolegu a fotografie úmyselne zverejňovala na internete, informovala agentúra Yonhap.


Súd v Soule odsúdil 25-ročnú modelku, ktorú identifikovali len jej priezviskom Ahn, na 10 mesiacov väzenia a zároveň jej nariadil podstúpiť 40-hodinové výchovné školenie o sexuálnom násilí.

"Obvinená nezvratne poškodila osobnú dôstojnosť obete a zaslúži si trest, z pohľadu dopadov ktoré jej činy majú na život obete," vyhlásil súd.

Voči modelke vzniesli obvinenie v máji za to, že si vyhotovovala nahé fotky bez súhlasu obete počas hodín kreslenia aktov na univerzite v Hongiku a následne ich zverejňovala na radikálnej feministickej webstránke.

Mladá žena polícii povedala, že ju kolega nahneval počas ich hádky ohľadne zdieľania priestorov, vyhradených pre odpočinok modelov. Muža pritom stretla prvýkrát v živote práve v deň incidentu.

Podľa vlastných slov žena takisto nečakala, že zverejnenie fotiek nahého modela aktov bude až "tak veľký problém".
 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Gitarista František Griglák oslávi 65. narodeniny
<< predchádzajúci článok
Vydarená trnavská koncertná nedeľa s Anastaciou

Modelka aktov sa pomstila kolegovi, súd jej vymeral trest - diskusné fórum čitateľov