Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. apríla 2012

Muž nedokázal uspokojiť ženu, o pomoc prosil políciuPolícia v nemeckej metropole Berlín musela riešiť kuriózny prípad muža, ktorý utiekol na balkón a cez telefón prosil o pomoc, pretože jeho známosť na jednu noc sa nedokázala nabažiť sexu. ...Zdieľať
sex BRATISLAVA 15. apríla (WEBNOVINY) - Polícia v nemeckej metropole Berlín musela riešiť kuriózny prípad muža, ktorý utiekol na balkón a cez telefón prosil o pomoc, pretože jeho známosť na jednu noc sa nedokázala nabažiť sexu.


Zástupca tamojšej polície vo štvrtok uviedol, že muž im zavolal, pretože ho 47-ročná žena nechcela z bytu pustiť, kým ju sexuálne neuspokojí.

V noci z pondelka na utorok mali sex niekoľkokrát, no žene to nestačilo. "Keďže štyridsaťtriročný muž nevidel žiadnu inú alternatívu, splnil jej prianie ešte niekoľkokrát, aby konečne mohol opustiť jej byt," povedal zástupca polície. Avšak žene to stále nestačilo a tak sa muž zavrel na balkóne a zavolal políciu.

Keď na miesto prišli príslušníci, žena sa pokúsila zviesť aj ich, no neuspela. Polícia ženu obvinila zo sexuálneho obťažovania a obmedzovania osobnej slobody.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Motorkár na pretekoch pri Krupine nešťastne padol do rokliny
<< predchádzajúci článok
Do prenájmu domu Haščákovi z Penty sa Robert Fico nestará