Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

09. novembra 2010

Muž roka 2010 Adam Barabáš odletel na finále Mister InternationalNa svetovom finále súťaže Mister International, ktoré sa bude konať 20. novembra, o titul zabojuje dovedna 65 mužov.Zdieľať
Slovenský Muž roka 2010 Slovenský Muž roka 2010 a zároveň víťaz národného kola súťaže Mister International Adam Barabáš odletel do Indonézie, kde bude bojovať o svetový titul Mister International. Do Jakarty vycestoval spoločne s reprezentantom Českej republiky Janom Pochobradským. Ich odlet z pražského letiska Ruzyně ohrozovala sopka Merapi, ktorá v súčasnosti trápi Indonéziu, no súťažiaci napokon mohli s povinnou doplnkovou výbavou - rúškami - do Ázie vycestovať. Nebola to však jediná komplikácia, ktorá postihla Adama Barabáša. Slovenský zástupca mal totiž len pár dní pred odletom alergickú reakciu na očkovanie a musel byť hospitalizovaný. "Áno, mal som vyrážku, teplotu a nemohol som dýchať, dávali mi injekcie a dostal som preventívne i lieky na žltú zimnicu," uviedol Barabáš.

Tanečník z Dubnice nad Váhom si do Jakarty zobral garderóbu od popredného slovenského návrhára Andreja Baraníka. V Indonézii ho čaká náročný program. Podľa usporiadateľa českej i slovenskej súťaže Muž roka Davida Novotného budú musieť súťažiaci vstávať o šiestej hodine ráno. Barabáš i Pochobradský budú Slovensko a Česko reprezentovať vôbec po prvý raz v histórii tejto súťaže. Na svetovom finále Mister International o titul zabojuje dovedna 65 mužov. Finále je na programe 20. novembra.
 

(SITA)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Muž roka SR - Začína sa tretí ročník súťaže (2. 4. 2010)
 O titul Muž roka 2009 bude bojovať osem Slovákov (14. 5. 2009)
 Uskutoční sa X. ročník súťaže Muž roka ČR a SR 2009 (8. 3. 2009)nasledujúci článok >>
Zomrel otec Shannen Doherty
<< predchádzajúci článok
Film o sociopatovi prichádza do našich kín