Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

17. októbra 2020

Na Nemeckom pohári sa slovenská hokejová reprezentácia v novembri nepredstavíSlovenská hokejová reprezentácia sa v novembri nepredstaví na medzinárodnom turnaji oZdieľať
86390587_199373614518531_7586675822732247040_n 676x451 17.10.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenská hokejová reprezentácia sa v novembri nepredstaví na medzinárodnom turnaji o Nemecký pohár. Podujatia plánujú Nemci organizovať od 5. do 8. novembra v Krefelde.


Okrem výberu Slovákov sa z turnaja odhlásili aj Rusi. Informáciu priniesol nemecký magazín EishockeyNews. Dôvodom odhlásenia oboch výberov je situácia okolo pandémie koronavírusu.

Slovenská hokejová reprezentácia na Nemeckom pohári štartovala bez prerušenia od roku 2004. Odvtedy sa jej trikrát podarilo podujatie ovládnuť, raz skončila druhá a päťkrát tretia.

"Prípravy na Nemecký pohár vrcholia, no musíme riešiť menoslov účastníkov, keďže ruský aj slovenský tím sa odhlásili. Získali sme však potvrdenie štartu Lotyšov, obzeráme a ešte po jednom výbere," prezradil prezident Nemeckého zväzu ľadového hokeja (DEB) Franz Reindl magazínu EishockeyNews. Okrem domácich Nemcov by na podujatí nemali chýbať ani Švajčiari.

Reindl tiež informoval, že turnaj by sa mal konať bez účasti divákov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na Nemeckom pohári sa slovenská hokejová reprezentácia v novembri nepredstaví © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na Nemeckom pohári sa slovenská hokejová reprezentácia v novembri nepredstaví
<< predchádzajúci článok
Skvelá Vlhová začala sezónu Svetového pohára na výbornú, v rakúskom Söldene skončila tretia

Na Nemeckom pohári sa slovenská hokejová reprezentácia v novembri nepredstaví - diskusné fórum čitateľov