Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

10. októbra 2020

Na ostrovčeku v Maine sa po prvý raz po viac ako 90 rokoch narodilo dieťaNa ostrovčeku v americkom štáte Maine sa po prvý raz po viac než 90 rokoch narodilo dieťa. Azalea Belle Gray, ktorá sa narodila 26. septembra Aaronovi a Erin Fernald Grayovcom, je prvým dieťaťom, čo na ...Zdieľať
novorodenec 676x451 10.10.2020  - Na ostrovčeku v americkom štáte Maine sa po prvý raz po viac než 90 rokoch narodilo dieťa. Azalea Belle Gray, ktorá sa narodila 26. septembra Aaronovi a Erin Fernald Grayovcom, je prvým dieťaťom, čo na Islesforde, známom aj ako Little Cranberry Island, prišlo na svet od roku 1927. Posledným narodeným dieťaťom na ostrove pred malou Azaleou bol jej vlastný prastarý otec Warren Fernald.


Ellen Fernald Gray sa vyjadrila, že neplánovala byť prvou ženou od vlády prezidenta Calvina Coolidgea, ktorá porodila doma na Islesforde. O tom, že od posledného narodenia dieťaťa na ostrove ubehlo vyše deväť desaťročí, podľa svojich slov nevedela.

Azalea je šiestym dieťaťom Grayovcov. Manželia mali plány odísť na Mount Desert Island, ak by pôrod doma nebol možný, všetko však išlo hladko, uvádza portál Bangor Daily News.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na ostrovčeku v Maine sa po prvý raz po viac ako 90 rokoch narodilo dieťa © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
R. Müller vydáva album Hodina medzi psom a vlkom
<< predchádzajúci článok
Festival Sám na javisku pandémia nezastavila, okrem zahraničných hercov vystúpi Latinák aj Kukura

Na ostrovčeku v Maine sa po prvý raz po viac ako 90 rokoch narodilo dieťa - diskusné fórum čitateľov