Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. februára 2024

Niektorí poslanci parlamentu si minútou ticha v pléne uctili pamiatku vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbeniceNiekoľko poslancov parlamentu si v pléne minútou ticha uctilo pamiatku 6. výročia vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, archeologičkyZdieľať
65d5c5cf744c1453680505 676x451 21.2.2024 (SITA.sk) - Niekoľko poslancov parlamentu si v pléne minútou ticha uctilo pamiatku 6. výročia vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, archeologičky Martiny Kušnírovej.


Návrh na ich uctenie prostredníctvom procedurálneho návrhu podal predseda Kresťanskodemokratického hnutia Milan Majerský. Zároveň nazval ich smrť nezmyselnou.

Zároveň navrhoval, aby parlament prerušil v tento deň rokovanie, avšak v pléne o tom nebol všeobecný súhlas.


Investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú zastrelili 21. februára 2018 v ich dome v obci Veľká Mača v okrese Galanta. Verejnosť sa o skutku dozvedela 26. februára.
Zdroj: SITA.sk - Niektorí poslanci parlamentu si minútou ticha v pléne uctili pamiatku vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Litva zatvára ďalšie dva priechody na hraniciach s Bieloruskom, od marca uzavrie Lavoriškės a Raigardas
<< predchádzajúci článok
Ruské veľvyslanectvo v Bratislave naďalej šíri dezinformácie, publikovalo nepodložené informácie o údajných mučiarňach na Ukrajine