Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. februára 2020

Po nehode autobusu zahynulo 14 ľudí, viacerí ďalší sú vo vážnom staveNajmenej štrnásť ľudí zahynulo v noci zo stredy na štvrtok pri havárii autobusu na severe Indie. Ďalších 35 ľudí utrpelo zranenia. O nešťastí informovali vo štvrtok indické médiá. Autobus zo zatiaľ ...Zdieľať
india_bus_accident_22201 c060e0fb8c78430990050b4a97d7bd54 676x396 13.2.2020 (Webnoviny.sk) - Najmenej štrnásť ľudí zahynulo v noci zo stredy na štvrtok pri havárii autobusu na severe Indie. Ďalších 35 ľudí utrpelo zranenia. O nešťastí informovali vo štvrtok indické médiá. Autobus zo zatiaľ neznámych príčin narazil do nákladného auta na diaľnici neďaleko Lucknow, hlavného mesta indického štátu Uttarpradéš.


Viacerí zo zranených sú vo vážnom stave, preto sú obavy, že počet obetí bude ešte stúpať. V Indii dochádza k haváriám veľmi často, každoročne tu na cestách zahynie približne 150-tisíc ľudí. Hlavnými príčinami tohto stavu sú zlý stav ciest, prekračovanie kapacity vozidiel a nepozornosť vodičov.
Zdroj: Webnoviny.sk - Po nehode autobusu zahynulo 14 ľudí, viacerí ďalší sú vo vážnom stave © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V kamióne v Severnom Macedónsku sa tlačilo viac ako 50 migrantov, zadržala ich polícia
<< predchádzajúci článok
Po smrti Kuciaka sa podľa Káčera vyplavil hnoj, na ktorý sme neboli v slovenskej politike zvyknutí

Po nehode autobusu zahynulo 14 ľudí, viacerí ďalší sú vo vážnom stave - diskusné fórum čitateľov