Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

06. júna 2020

Po objavení nápojov s jedom v Nemecku zatkli ženu, motív stále nie je známyPo nedávnom objavení nápojov s primiešaným jedom v mníchovských supermarketoch zatkla nemecká polícia jednu podozrivú osobu. Ide o 56-ročnú ženu z oblasti Mníchova, informoval v sobotu hovorca ...Zdieľať
jed 676x451 6.6.2020 (Webnoviny.sk) - Po nedávnom objavení nápojov s primiešaným jedom v mníchovských supermarketoch zatkla nemecká polícia jednu podozrivú osobu. Ide o 56-ročnú ženu z oblasti Mníchova, informoval v sobotu hovorca polície.


V marci a apríli objavili nápoje s potenciálne smrtiacim jedom v dvoch mníchovských supermarketoch.

Celkovo zaznamenali štyri takéto prípady. V troch prípadoch sa zákazníci z nápojov napili, našťastie však len v malých množstvách. Dve ženy vo veku 34 a 42 rokov museli následne okamžite zdravotne ošetriť.

Vo fľašiach, s ktorými zjavne niekto manipuloval, sa nachádzalo aj rozpúšťadlo. Polícia v tejto súvislosti spustila vyšetrovanie pre pokusy o vraždu. Motív činu stále nie je známy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Po objavení nápojov s jedom v Nemecku zatkli ženu, motív stále nie je známy © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Počet dôchodkov ostal napriek obmedzeniam počas pandémie na nezmenenej úrovni
<< predchádzajúci článok
Napätie medzi USA a spojencami sa stupňuje, Trump schválil stiahnutie časti vojakov z Nemecka

Po objavení nápojov s jedom v Nemecku zatkli ženu, motív stále nie je známy - diskusné fórum čitateľov