Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. novembra 2023

Pohltí Smer stranu Hlas? Podľa Šutaj Eštoka to nehrozí a vyjadril sa aj k PellegrinimuPolitická strana Hlas-sociálna demokracia chce v politike pôsobiť v priebehu viacerých volebných období. Po pondelkovom rokovaní vlády to pre médiá povedal ...Zdieľať
652e52471ac6c353723185 676x421 20.11.2023 (SITA.sk) - Politická strana Hlas-sociálna demokracia chce v politike pôsobiť v priebehu viacerých volebných období. Po pondelkovom rokovaní vlády to pre médiá povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok, ktorý je zároveň generálnym manažérom strany.


Reagoval tým na dohady, že v prípade, že by bol šéf Hlasu Peter Pellegrini zvolený za prezidenta, stranu by „pohltil" Smer-SD.

„My sme Hlas zakladali preto, aby tu bol na niekoľko rokov, desaťročí, verím, že by to bol taký projekt. A môžem vás ubezpečiť, že my máme svoju politiku," vyhlásil Šutaj Eštok s tým, že Hlas plánuje aj v nasledujúcich voľbách bojovať o víťazstvo. Zároveň povedal, že Pellegrini by bol najlepší prezident, akého Slovensko môže mať.Zdroj: SITA.sk - Pohltí Smer stranu Hlas? Podľa Šutaj Eštoka to nehrozí a vyjadril sa aj k Pellegrinimu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dostál poslal Pellegrinimu oficiálny list. Žiada, aby zrušil rozhodnutie znemožňujúce prácu novinárov v parlamente
<< predchádzajúci článok
Konflikt dvoch mužov v Podhoranoch sa poriadne vyostril, mladší skončil s bodnou ranou