Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. novembra 2023

Konflikt dvoch mužov v Podhoranoch sa poriadne vyostril, mladší skončil s bodnou ranouV cele policajného zaistenia skončil 48-ročný muž z obce Podhorany (okr. Kežmarok). Obvinený bol z trestného činu výtržníctva spáchaného v súbehu s trestným činom nebezpečného vyhrážania a s trestným ...Zdieľať
noz 1 676x451 20.11.2023 (SITA.sk) - V cele policajného zaistenia skončil 48-ročný muž z obce Podhorany (okr. Kežmarok). Obvinený bol z trestného činu výtržníctva spáchaného v súbehu s trestným činom nebezpečného vyhrážania a s trestným činom ublíženia na zdraví. Podľa prešovskej krajskej policajnej hovorkyne Jany Ligdayovej v sobotu 18. novembra ráno vznikol pred jedným z domov v obci konflikt medzi ním a 35-ročným mužom.


Počas nej sa starší z mužov nožom zahnal na mladšieho. Ten sa pri vzájomnej fyzickej potýčke zranil, utrpel bodnú ranu na stehne. Celý konflikt mužov bol sprevádzaný slovnými atakmi a vyhrážkami. Zranenie mladšieho muža si vyžiada liečenie približne štyri týždne.

Prípadom sa zaoberá poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Spišská Belá. Ak sa obvinenému mužovi vina pred súdom preukáže, hrozí mu podľa zákona trest odňatia slobody až na tri roky.


Zdroj: SITA.sk - Konflikt dvoch mužov v Podhoranoch sa poriadne vyostril, mladší skončil s bodnou ranou © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pohltí Smer stranu Hlas? Podľa Šutaj Eštoka to nehrozí a vyjadril sa aj k Pellegrinimu
<< predchádzajúci článok
Generálny prokurátor Žilinka podpísal dohodu o vzájomnej spolupráci s komisárkou pre osoby so zdravotným postihnutím