Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. januára 2020

Pri streľbe na strednej škole zomrel len 16-ročný študent, polícia zadržala páchateľaPri streľbe na strednej škole v Texase zomrel v utorok v noci 16-ročný študent. Streľba sa odohrala v meste Bellaire, ktoré leží na predmestí Houstonu. Pravdepodobného páchateľa a jeho komplica zadržali o ...Zdieľať
school_shooting_texas_56978 32b0a5adaef54e529636c3d26ad9f3b5 676x450 15.1.2020 (Webnoviny.sk) - Pri streľbe na strednej škole v Texase zomrel v utorok v noci 16-ročný študent. Streľba sa odohrala v meste Bellaire, ktoré leží na predmestí Houstonu. Pravdepodobného páchateľa a jeho komplica zadržali o niekoľko hodín neskôr.


V okrese v reakcii zrušili stredajšie školské vyučovanie. Objavili sa protichodné správy o tom, či sa strieľalo vo vnútri alebo pred budovou školy.

Polícia miestnym obyvateľom počas policajnej akcie odporučila, aby sa školskému komplexu vyhli alebo ostali doma. Motív činu je predmetom vyšetrovania.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pri streľbe na strednej škole zomrel len 16-ročný študent, polícia zadržala páchateľa © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mladý vodič neprežil náraz do schodiska nadchodu, auto bolo po nehode totálne zdemolované (foto)
<< predchádzajúci článok
Zatkli osobu, ktorá nakrútila zostrelenie ukrajinského Boeingu pri Teheráne (video)

Pri streľbe na strednej škole zomrel len 16-ročný študent, polícia zadržala páchateľa - diskusné fórum čitateľov