Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

20. novembra 2020

Prinajmenšom pôjdem do neba. Vatikán zisťuje, kto lajkol fotku modelky v mene pápeža


Tagy: Instagram

Vatikán vyšetruje lajk fotografie sporo odetej brazílskej modelky z oficiálneho pápežského účtu na službe Instragram. Informuje o tom spravodajský portál BBC. O pápežskom lajku fotografie ...Zdieľať
papez frantisek 2 676x453 20.11.2020 - Vatikán vyšetruje lajk fotografie sporo odetej brazílskej modelky z oficiálneho pápežského účtu na službe Instragram. Informuje o tom spravodajský portál BBC.


O pápežskom lajku fotografie Natalie Garibotto oblečenej v kostýme pripomínajúcom školskú uniformu médiá informovali ešte minulý týždeň v piatok.

 

 

Lajk už zmizol


Medzičasom už spod snímky zmizol a predstavitelia vo Vatikáne sa teraz usilujú prísť na to, ako sa to v prvom rade stalo.

"Pokiaľ je nám známe, lajk nepochádza zo Svätej stolice," vyjadrila sa pre BBC pápežská tlačová kancelária. Odkiaľ daný lajk pochádza sa Vatikán snaží zistiť za asistencie Instagramu.

 

 

Milióny sledovateľov


Garibotto, ktorá je aktívna aj na iných sociálnych médiách, jednému zo svojich fanúšikov na Instagrame povedala, že je z lajku z pápežského účtu nadšená, keďže je veriaca. "Prinajmenšom pôjdem do neba," napísala na Twitteri.

Pápežov oficiálny účet na Instagrame má po celom svete 7,4 miliónov sledovateľov. Zdroje blízke Vatikánu sa v utorok pre Katolícku tlačovú agentúru vyjadrili, že účet spravuje tím zamestnancov a už v tejto veci spustili interné vyšetrovanie.

lajk
 

Zdroj: Webnoviny.sk - Prinajmenšom pôjdem do neba. Vatikán zisťuje, kto lajkol fotku modelky v mene pápeža © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.


Tagy: Instagram
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šulík: V priebehu polroka bude jasné, ako sa projekt Generál o živote Milana Rastislava Štefánika ukončí
<< predchádzajúci článok
Lyžiarske strediská TMR v Jasnej a vo Vysokých Tatrách začali s technickým zasnežovaním.

Prinajmenšom pôjdem do neba. Vatikán zisťuje, kto lajkol fotku modelky v mene pápeža - diskusné fórum čitateľov