Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. septembra 2023

Protikremeľská Légia sloboda Ruska vyhlásila, že opäť bojuje v Belgorodskej oblastiRuské protikremeľské milície Légia sloboda Ruska vyhlásili, že realizujú bojové operácie na teritóriu ruskej Belgorodskej oblasti na západe krajiny. „Všetkým oznamujeme, že naše skupiny ...Zdieľať
russia_ukraine_200_days_16468 747f4e105b714f1c9852dbf96e0dd8a4 676x451 28.9.2023 (SITA.sk) - Ruské protikremeľské milície Légia sloboda Ruska vyhlásili, že realizujú bojové operácie na teritóriu ruskej Belgorodskej oblasti na západe krajiny.


Všetkým oznamujeme, že naše skupiny momentálne bojujú na území Belgorodskej oblasti," uviedli tieto milície vo štvrtok na komunikačnej platforme Telegram.

Viac o téme: Vojna na UkrajineMilície dodali, že medzi ich bojovníkmi nie sú nijaké obete a Légia sloboda Ruska postupuje podľa plánu. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.


Protikremeľské ozbrojené organizácie Ruský dobrovoľnícky zbor a Légia sloboda Ruska v máji tohto roka ohlásili „oslobodenie" niekoľkých obcí v Belgorodskej oblasti. Rovnako v máji však uviedli, že svoju bojovú a politickú misiu v Belgorodskej oblasti ukončili.

Zdroj: SITA.sk - Protikremeľská Légia sloboda Ruska vyhlásila, že opäť bojuje v Belgorodskej oblasti © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Situácia so šírením českých programov sa skomplikovala, v spore medzi televíziami a operátormi prehráva divák
<< predchádzajúci článok
Polícia upozorňuje na zneužívanie umelej inteligencie, zachytila niekoľko dezinformačných videí súvisiacich s voľbami