Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. mája 2022

Remišová rešpektuje rozhodnutie o prepustení Kaliňáka z väzby, jeho stíhanie je podľa súdu dôvodnéMinisterka investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) rešpektuje rozhodnutia súdov, aj keď sa jej nemusia páčiť. Napísala to na ...Zdieľať
bp_8822 676x451 13.5.2022 (Webnoviny.sk) - Ministerka investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová (Za ľudí) rešpektuje rozhodnutia súdov, aj keď sa jej nemusia páčiť. Napísala to na sociálnej sieti ako reakciu na rozhodnutie Najvyššieho súdu SR o prepustení bývalého ministra vnútra Roberta Kaliňáka z väzby.


Zároveň pripomenula, že stíhanie bývalého politika je podľa súdu dôvodné. „Smeráci sa vyhrážajú súdom a polícii vždy, keď im rozhodnutia nevyhovujú," skonštatovala Remišová s tým, že práve v prístupe k rozhodnutiam orgánov je rozdiel medzi koalíciou a opozíciou.


Zdroj: Webnoviny.sk - Remišová rešpektuje rozhodnutie o prepustení Kaliňáka z väzby, jeho stíhanie je podľa súdu dôvodné © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Európska únia dá Ukrajine ďalších pol miliardy eur na ťažké zbrane, Borrell chce ešte viac zvýšiť tlak na Rusko
<< predchádzajúci článok
Prezidentka vyzdvihla prácu zdravotných sestier a poďakovala sa im za obetu počas pandémie, kedy riskovali vlastné životy