Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

27. septembra 2023

Riziko rozsiahlej ruskej ofenzívy je menšie, posily nasadzujú po častiach na roztiahnutý frontRusko začalo zapájať jednotlivé jednotky svojej novovytvorenej 25. kombinovanej armády do boja na Ukrajine ako posily, čo redukuje pravdepodobnosť novej rozsiahlej ruskej ofenzívy v blízkej budúcnosti.Zdieľať
russia_ukraine_36889 8da933a144454bbc831aaaedf1429f76 676x404 27.9.2023 (SITA.sk) - Rusko začalo zapájať jednotlivé jednotky svojej novovytvorenej 25. kombinovanej armády do boja na Ukrajine ako posily, čo redukuje pravdepodobnosť novej rozsiahlej ruskej ofenzívy v blízkej budúcnosti.

Viac o téme: Vojna na UkrajineUviedlo to britské ministerstvo obrany v najnovšej správe o vývoji vojny na Ukrajine, ktorú zverejnilo v stredu na mikroblogovacej sieti X. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Existujú informácie, že 67. motostrelecká divízia a 164. samostatná motostrelecká brigáda ruskej 25. kombinovanej armády sa zúčastňujú na bojoch v oblasti západne od miest Sjevjerodoneck a Kreminna na hraniciach Doneckej a Luhanskej oblasti, konštatuje britský rezort obrany.Vzhľadom na to, že 25. kombinovaná armáda je očividne nasadzovaná po častiach, aby posilnila príliš natiahnutý front, je v najbližších týždňoch menej pravdepodobná koordinovaná nová ruská ofenzíva," dodalo ministerstvo obrany Veľkej Británie.Zdroj: SITA.sk - Riziko rozsiahlej ruskej ofenzívy je menšie, posily nasadzujú po častiach na roztiahnutý front © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dohodári majú na ministerstvách lepšie podmienky ako štátni zamestnanci, niektorí mali hodinovú sadzbu aj 60 eur
<< predchádzajúci článok
Jeseň v avione prinesie súťaže aj obľúbený swap detských vecí