Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

10. apríla 2024

Ruský útok v Charkovskej oblasti zabil troch civilistov, nemocnicu v pohraničnom meste Vovčansk zničili riadené bombyTroch civilistov, vrátane 14-ročného dievčaťa, zabil v stredu ruský útok, ktorý zasiahol obchod s potravinami a lekáreň v ukrajinskej dedine Lypci pri rusko-ukrajinských hraniciach.Zdieľať
russia_ukraine_war_28900 676x484 10.4.2024 (SITA.sk) - Troch civilistov, vrátane 14-ročného dievčaťa, zabil v stredu ruský útok, ktorý zasiahol obchod s potravinami a lekáreň v ukrajinskej dedine Lypci pri rusko-ukrajinských hraniciach.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Ruský úder proti dedine v Charkivskej oblasti ležiacej zhruba desať kilometrov od hraníc zároveň zranil 16-ročného chlapca a jednu ženu, uviedli predstavitelia oblastných úradov. Nekonkretizovali však, aký druh zbrane ruská armáda použila.

Ďalší ruský útok riadenými leteckými bombami zničil nemocnicu v pohraničnom meste Vovčansk. Zranenie pritom utrpel jeden civilista.Zdroj: SITA.sk - Ruský útok v Charkovskej oblasti zabil troch civilistov, nemocnicu v pohraničnom meste Vovčansk zničili riadené bomby © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prístup izraelského premiéra Netanjahua k vojne s Hamasom je mylný, myslí si americký prezident Biden
<< predchádzajúci článok
Švajčiarska vláda v júni usporiada medzinárodnú konferenciu o mieri na Ukrajine a dúfa, že sa zapojí aj Rusko